Літня онлайн-конференція ГО ВОСТР

 

19 липня 2020 року відбулась щорічна літня конференція Вінницького обласного спортивно-технічного радіоклубу (ГО ВОСТР). Враховуючи вимоги карантинних обмежень конференція була проведена в режимі „онлайн” в форматі чергового „круглого столу”.

Робота конференції розпочалась після завершення ведучим RT В.Гнатовським UT7NS запису учасників  та традиційного вітання іменинників. В подальшому слово було надано голові ради радіоклубу Валерію Марценюку, UT8NV, який привітав присутніх на онлайн-конференції. Він повідомив, що ця конференція підводить підсумок діяльності організації за період, що пройшов з попередньої осінньої конференції. Робота розпочалась із оголошення Порядку денного онлайн-конференції

 

Порядок денний

1. Інформація голови та членів Ради ГО „ВОСТР” про діяльність організації за перше півріччя 2020 року (члени ради відповідно до Плану діяльності на 2020 рік та закріплених напрямів діяльності).

2. Інформація голови Ради ГО „ВОСТР” про виконання доходної частини Бюджету організації 2020 року та про базові показники витратної частини Бюджету на 2020 рік.

3. Оприлюднення списку членів організації членство яких тимчасово призупинено, внаслідок наявності заборгованості  з членських внесків.

4. Обговорення інформації голови та членів Ради ГО „ВОСТР”, виступи радіоаматорів області.

5. Інформація щодо нагороджень за участь у днях активності ВОСТР, змаганнях „Кубок Жидковського 2020”, Меморіалі UR108 „Згадаємо друзів...”.

6. Информація про діяльність ВП ГС ВРЛ у Вінницькій області (доповідачі UT7NY за відокремлений підрозділ, UR5NJW - молодіжний  комітет ГС ВРЛ).

 

Свою доповідь В.Марценюк розпочав з того, що у звітному періоді, відповідно до плану діяльності,  здійснювалась поточна робота та проведено ряд планових заходів.

В подальшому він зупинився на цих заходах. 

1. Проведено три засідання Ради обласного радіоклубу, на яких розглядались поточні питання виконання плану діяльності, здійснювалось формування бюджету доходів та витрат, здійснювалась взаємодія з базовими організаціями ВМВПУ та школою №27. На жаль, ця взаємодія обмежилась заходами з карантину. 

2. Протягом року здійснювалась органiзацiя приймання, вибуття та облiку членiв ГО ,,Вiнницький ОСТР”, вівся облiк коштiв органiзацiї, була здана рiчна звiтність ГО ,,ВОСТР” за 2019 рік.

3. Регулярно по неділях о 8.00 на частоті 3608 проводились „круглі столи” радіоаматорів обласного радіоклубу, на які підходили радіоаматори не тільки із Вінницької, а також і з інших областей.

4. Діяльність обласного радiоклубу та інша актуальна iнформацiя постійно висвітлювалась на сайті газети „Радіоінформ” і в самій газеті.

5. Успішно проведені заплановані на 2020 рік спортивно-аматорські заходи. Першими з 8 по 11 березня були проведені дні активності ВОСТР присвячені 4-річному ювілею радіоклубу. З 1 по 30 березня працювала спеціальна радіостанція ЕМ4N. Були проведені змагання „Кубок Жидковського 2020” та меморіальне змагання „Згадаємо друзів UR108”. Підведені підсумки першостей днів  активності та змагань і вже розпочата розсилка нагород. Нагороди членам нашого клубу будуть вручені на осінній конференції.

6. Здійснювалось поточне забезпечення роботи QSL-бюро шляхом отримання, видачі та відправки пошти.

7. Здійснювалась участь обласної колективної радiостанцiї UR4NWA у змаганнях та польових днях.

8. Забезпечувалась координацiя взаємодiї членiв ГО „ВОСТР” з УДЦР щодо отримання та продовження дозволiв.

9. Проводились регулярні привiтання членiв ГО ,,ВОСТР” з ювiлеями. В цьому році ювілейними грамотами були нагороджені UR5NAN (70 років), UT4NA (70 років), UT5NPS (60 років).

В подальшому доповідач навів інформацію про кошти організації та їх використання у 2020 році. Також було наведено позивні п’яти членів клубу, членство яких тимчасово призупинено у зв’язку із несплатою членських внесків за 2020 рік. Закінчивши свою доповідь, голова ради  передав мікрофон ведучому для організації  подальших виступів.

 

Наступним слово було надано заступнику голови Ради радіоклубу Валентину Пращуку UT7NY,

який   після традиційних вітань повідомив, що він приймав активну участь у проведенні днів активності ВОСТР і роботі ювілейної радіостанції ЕМ4N. Він особисто провів 800 зв’язків спецкличним у змаганні світового рівня WW DX телефоном. Відзначив активну роботу телеграфом спецкличним також UT8NQ, UT5NR та Інтернет підтримку Володимиром UR6NLA. Запущено підтвердження зв’язків сервісом eQSL. Була організована допомога UR5NAN по відновленню його антенного господарства. Здійснювався супровід роботи QSL-бюро, організація команди для роботи в обласних змаганнях і Польовому дні. Щодо роботи ГС ВРЛ, то доповідач послався на трагічну обставину смерті UR5LCV, що призвело до певної стагнації в роботі організації.

 

В подальшому слово взяв Володимир Гнатовський UT7NS,

який повідомив про свою роботу  за звітний період. Проведено 34 «круглих столи” на яких були присутніми від 35 до 50 радіоаматорів. Виконував обов’язки заміcника голови кваліфікаційної комісії. За звітний період у зв’язку із карантином комісія не працювала, хоча є 6 бажаючих пройти екзамен. Допомагав членам клубу з районів у продовжені дозволів.

 

В подальшому мікрофон було надано Володимиру Бурдейному UR5NLA, який повідомив що проводив роботу по інформаційному забезпеченні днів активності, а також по технічному забезпеченню роботи у Польовому дні. Олександр Голумбієвський розповів про свою роботу, як члена кваліфікаційної комісії та участі у організації конференцій та хамфестів у Степашках. Іван Синчук UR5NV,

розповів про поточну ситуацію з підготовкою до Хемфесту 2020. У спілкуванні з директором табору мова йшла про можливість заїзду у кількості до 20 чоловік. Аркадій Прибєга UR5NJW повідомив про молодіжну роботу у області, що полягає у активізації роботи існуючих і нових колективних радіостанцій. Запросив абітурієнтів до вступу у Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище.

 

В заключному слові голова ради радіоклубу Валерій Марценюк UT8NV подякував членам ради за надану інформацію і запросив присутніх до виступів з наданням оцінки роботі ради організації. Додатково він звернув увагу на той факт, щоі 17 липня Верховна рада України прийняла Постанову про значне скорочення кількості районів за якою у Вінницькій області залишиться 6 районів із 28. В подальшому у цих районах відбудуться місцеві вибори до рад , тому бажано було б радіоаматорам направити свої представників до цих рад з метою розвитку радіоаматорського руху та роботи з молоддю.

 

В обговорені слово було надано UT3NO, UR5NAH, UT0NC, які оцінили роботу ради організації на «добре».

 

                   Прослухати:  http://radioinform.vn.ua/attach/rt02.wav                              

                                                      Вінниця 19 липня 2020 року