Дні активності пам’яті U5NM

 

Дні активності присвячені пам’яті Дмитра Лукича Троїцького - фронтовика, вчителя та справжнього радіоаматора-короткохвильовика, якому 7-го листопада 2015 року виповнилось би 89 років. Дмитро Лукич був засновником та керівником першого у Вінницькій області шкільного радіогуртка. Під його керівництвом у далекому 1957 році в ефір вийшла перша у Винницькій області шкільна короткохвильова радіостанція UB5KMC.

Організатор днів активності – Вінницьке обласне відділення ЛРУ.

Початок днів активності – 5 листопада 2015 року з 00:00 укр. Завершення - 7 листопада 2015 року в  23:59 УКР.

За роботу у днях активності буде видаватись диплом «Наш Дмитрий Лукич». Диплом можна буде отримати, провівши за період днів активності не менше 10 QSO з радіоаматорами Вінницької області. Повтори зараховуються на різних діапазонах та різними видами модуляції.

Радіоаматори з Вінницької області, котрі будуть надавати зв’язки іншим радіоаматорам, отримають диплом при умові проведення за період днів активності не менш, як 100 зв’язків. Для цих радіоаматорів будуть підведені підсумки роботи в днях активності у вигляді першості. Переможці першості (10 місць), які проведуть не менш 100 зв’язків, отримають диплом «Наш Дмитрий Лукич» у паперовому вигляді безкоштовно.

Усі радіоаматори, котрі виконають умови диплому та надішлють заявку у вигляді виписки з апаратного журналу зможуть отримати диплом безкоштовно в електронному вигляді. Усі,  хто побажає отримати диплом у паперовому вигляді, сплачують тільки вартість його пересилання рекомендованим поштовим відправленням у розмірі 10 грн.

Звіти за участь у першості та заявки на дипломи слати за адресою: 21014, м.Вінниця, а/с 13, В.П.Марценюк, walmar@ua.fm.

Заявки на электронные дипломы слать на e-mail: Слава ut8nt@mail.ru