НБУ відкрив сезон полювання

НБУ не зменшує темпів очищення банківської системи від установ, яких не змогли фінансово підтримати їхні власники. У п'ятницю 20 березня  список збанкрутілих банків поповнив банк "Київська Русь" Віктора Братко, який активно проводив виплати пенсій, допомог у зв'язку з безробіттям і компенсацій вкладникам збанкрутілих установ. Тобто  в результаті цих абсолютно безвідповідальних дій Національного банку України, під керівництвом псевдореформаторші Валерії Гонтаревої, постраждали найбільш незахищені групи населення, а також представники малого та середнього бізнесу, які мали свої розрахункові рахунки в банку „Київська Русь”.

В тому числі в переліку фінансових банкрутів опинилась і редакція газети „Радіоінформ”, рахунок якої був заблокований 20 березня 2015 року. І хоча випуск газети продовжується, виходячи з наявності попередньо закуплених матеріалів, однак цілком можливо, що їх не вистачить до кінця поточного року. А надії на те, що кошти будуть поверненні майже ніякої. На законодавчому рівні вирішено питання повернення коштів тільки фізичним особам.

Відхід з ринку "Київської Русі" став проблемою не тільки через великий портфель бізнес-внесків - банк також активно працював з пенсійними рахунками. 29 грудня 2014 року Пенсійний фонд, вивчивши звітність банку й висновки НБУ, продовжив до 1 січня 2016 року договір про виплату пенсій через цей банк. НБУ не тільки не перешкодив продовженню роботи з Пенсійним фондом, але й регулярно підтримував банк ліквідністю.

Складається враження, що пані Гонтарева  ретельно виконує чиєсь замовлення, викликаючи своїми діями явне невдоволення  значної групи українського малого бізнесу та фізичних осіб-підприємців, гарантій повернення коштів для яких практично повністю відсутні. По суті, нас банально „кинули на бабки”. І хто кинув – особа призначення якої відбулось з подання нашого шановного президента. І звідси напрошується висновок, що вищезгадане замовлення на невдоволення владою збанкрутілих клієнтів ліквідованих банків (а це не тільки банк „Київська Русь”) виконується на замовлення самого пана президента?! Чи може замовлення зроблено саме на нього?!!

                                                  За матеріалами  сайту  Fіnmaіdan.

 

  Рейтинг@Mail.ru