Черновицкая область


      16 декабря 2012 г. состоялось отчетно-выборное собрание Черновицкого областного подразделения ЛРУ "Буковина". Председателем на очередной срок избран Ванзяк Владимир Васильевич US0YA. 73! US0YA.

      18 грудня 2011 року були проведені загальні збори членів Чернівецького обласного відділення ЛРУ „Буковина”. Був запрошений працівник Чернівецької Філії УДЦР Науменко Антон Миколайович. Перед початком зборів вшанували пам’ять колег, які пішли з життя, Нетребюка Михайла Васильовича UR5YN та Жука Олега Павловича UT0YO. Заслухали информацію про участь делегації області в засіданні Ради ЛРУ 10-11 грудня. Поздоровили Іволгу Леоніда UT5YT з присвоєнням йому почесного звання Майстра спорту України, а також команду Чернівецького національного університету UW5Y (UR4YWW) з перемогами в Кубку комітету УКХ ЛРУ та Меморіалі Володимира Чалапко UT5EU. Йшлося про застосування новітніх технологій в практиці аматорського радіозв’язку, роботи ехолінку UR5YAE-L та скіммера US2YW. Принято рішення, починаючи з 2012 року, змагання на УКХ іменувати як „Меморіал пам’яті Олега Жука UT0YO „Карпатські далі””.
      Голова Чернівецького обласного відділення ЛРУ „Буковина” Володимир Ванзяк US0YA

      "Круглый стол" радиолюбителей Буковины проходит каждое воскресенье на частоте 3628 кГц, начало в 9.00 укр. Ведущий RT US0YA, Владимир.


    Дополнительную информацию о газете можно получить в редакции по e-mail:
    radioinform@ua.fm
  Рейтинг@Mail.ru