Рішення суду від 16.04.2015р.

 

Вітаю позивачів, юристів, членів оргкомітету, президента та виконком ЛРУ, всіх, хто словом та ділом боровся разом з нами за перемогу Правди і Справедливості! Рішення суду набрало законної сили! Дякую від всіх нас наших славних юристів, мужніх позивачів, небайдужих колег за їх дієву підтримку. Дякую всім, хто вірив в нас і нашу спільну Перемогу! 

 

73! UT5UT    6.06.2015р.

 

 

Про судовий розгляд справи 16.04.2015 року.

 

Напередодні попереднього судового засідання (17.03.2015) у зв'язку з відкликанням довіреності у представника Відповідача Ю.Заскалети, суд прийняв рішення про перенос судового засідання на 16 квітня. Відповідач (Грищенко В.) та зацікавлені особи (Заскалета Ю.) достовірно знали про дату наступного судового засідання.  Проте, на судове засідання 16 квітня ц.р. відповідачі не з'явилися. Судова повістка, яку їм було своєчасно надіслано, повернуласяназад за збігом терміну зберігання. Судом такі дії з боку відповідача були справедливо розцінені як зловживання.

Суд заслухав наші пояснення і прийняв заяву про заочний розгляд справи ( без участі Відповідача) на основі наявних у справі доказів. Рішення суду по справі має бути  на наступному тижні.

По дорученню Позивачів М. Гострий UT5UT

 

 

І знову фальшивки

17 березня 2015 року відбулось чергове, вже четверте засідання суду за позовом до керівництва ЛРУ. Однак по суті такого засідання і не відбулось, оскільки від відповідача надійшло клопотання про відкликання довіреної особи Юрія Заскалети. А для того, щоб визначитись з такою особою відповідач попросив судове засідання перенести. Звична тактика на затягування справи.

Однак все ж відповідачем було додатково надано в суд виписки з протоколів обласних відділень про склад делегатів на конференції 2014 року. Ці протоколи були надані додатково до „Протоколу мандатної комісії” та „Повідомлення про кількість членів ЛРУ станом на 06.09.2014 року”.  Найбільш цікавими виявились виписки з протоколів Миколаївського та Одеського ОВ ЛРУ. Так, наприклад, у складі делегатів від Миколаївського ОВ ЛРУ неочікувано виявились представники Дніпропетровщини, Луганщини, Кіровоградщини та якісь невідомі особи. Повний тест протоколу  наведено нижче.

 

Виписка

З протоколу общего собрания Николаевской области от 17 мая 2014 года.

 

Собрание постановило делегировать на отчетно-выборную конференцію ЛРУ, назначенную на сентябрь 2014 года.

Губенко Николай Семенович (председатель Совета отделения).

Делегаты:

Турбель Юрий Юриевич

Яровенко Сергей Владимирович

Кобылко Андрей Вячеславович

Нестеров Евгений Игоревич            Неизвестный

Грачев Сергей Иванович                г.Днепропетровск

Голованев Алексей Николаевич      Кривой Рог

Овчинников Николай Александрович Неизвестный

Горец Юрий Петрович                     г.Днепропетровск 

Шляхтич Николай Федорович         Неизвестный 

Гай Наталья Владимировна           г.Киев

Яровой Андрей Викторович            г.Луганск

Будулатий Сергей Сергеевич         г.Кировоград

Царюк Владимир Леонидович   г.Кировоград UR5VDA

Радул Владимир Петрович             гировоград.

                    Секретарь (подпись, но без фамилии)

 

 

Чергова фальшивка

16 лютого 2015 року відбулось чергове засідання суду за позовом до керівництва ЛРУ. Відповідачами було надано суду, додатково до Протоколу мандатної комісії конференції, іще одну дуже цікаву інформацію у вигляді „Повідомлення про кількість членів ЛРУ станом на 06.09.2014 року”. Ця довідка була надана за підписом Президента ЛРУ Грищенко В.В. та завірена печаткою організації. Зменшивши до 9 кількість обласних відділень ЛРУ, фальсифікатори пішли ще дальше і 1167 членів ЛРУ, які здали внески в 2014 році в інших 18 областях, вони без будь якої їхньої згоди записали до Миколаївського (плюс 612) та Одеського (плюс 555) ОВ. Потрібно ж було якось пояснити звідки на рахунку організації взялись внески від 2323 членів ЛРУ?

 

В Солом’янський районний суд м.Києва

03680, м.Київ. вул.М.Кривоноса, 25.

Справа №760\24171\14-ц

Суддя Калініченко О.Б.

 

Повідомлення

про кількість членів ЛРУ станом на 06.09.2014 року.

 

Вінницьке        ОВ ЛРУ              93 члени;

Чернігівське    ОВ ЛРУ              77 членів;

Миколаївське  ОВ ЛРУ             772 члени;

Одеське           ОВ ЛРУ             649 членів;

Донецьке         ОВ ЛРУ             344 члени;

Запорізьке       ОВ ЛРУ             219 членів;

Рівненське      ОВ ЛРУ                42  члени;

Житомирське  ОВ ЛРУ                75 членів;

Полтавське     ОВ ЛРУ                52 членів.

Всього 2323 члени ЛРУ.

 

На конференцію Ліги радіоаматорів України, яка проходила 06-07 вересня 2014 року, прибув 31 делегат, що представляли 1591 члена ЛРУ, тобто понад дві третини членів, що повністю відповідає вимогам статті 5.8 статуту Лиги радіоаматорів України.

Президент ЛРУ (підпис) В.Грищенко.

                            печатка              

 

Про Протоколи та їх фальсифікації

В.Марценюк,ut8nv

Шановні "члени" ЛРУ, які сплатили внески в обласних відділеннях, "з яких не складається ЛРУ"!!! Хочу звернути вашу увагу на дуже цікаву подробицю з протоколу мандатної комісії, так званої конференції ЛРУ, який представлений в судове засідання від 22 січня 2015 року і являє тепер собою юридично наданий документ (дивись нижче):

 

"У підсумку, на конференції від дев'яти обласних відділень, з яких складається ЛРУ, представлено п'ять, тобто більшість."

 

У зв’язку з цим виникає питання - від кого тоді надійшла більша частина внесків на розрахунковий рахунок ЛРУ за 2014 ріік?!!! І які були правові підстави їх враховувати при прийнятті бюджету організації та використовувати при оплаті витрат, в тому числі на заробітну плату начальника QSL бюро?!!!

Інакше кажучи, як Протокол мандатної комісії, так і загальний Протокол конференції є підробкою з метою їх юридичного використання в судовому процесі.

 

І після цього до їх авторів (фальсифікаторів) може бути застосована норма статті 358 Кримінального кодексу України.

 

Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

1. Підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов'язків, з метою використання його підроблювачем чи іншою особою або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

4. Використання завідомо підробленого документа - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

 

Єдине питання тепер тільки за тим, хто подасть в правохоронні органи (міліція, прокуратура, суд) заяву про вчинення кримінального злочину?!!!

 

Розпочавши фальсифікацію з протоколу мандатної комісії керманичі ЛРУ попали в свій же капкан, оскільки не узгодили текст Протоколу конференції з текстом Протоколу мандатної комісії. І там ляп на ляпі. Свої повноваження підтвердили 4 ОВ, один голова ОВ (Донецької обл., якого фізично не було - значить було на когось доручення).

Згідно протоколу мандатної комісії:

- Одеська обл. (94 члени, два делегати згідно норми представництва - сайт UARL);

- Миколаївська обл. (160 членів, чотири делегати);

- Чернігівська обл. (78 членів, два делегати);

- Вінницька обл.. (94 члени, два делегати);

- Донецька обл.. (один голова, один делегат).

Усього 11 делегатів із задекларованих 31-го (хто ж інші?!!!) і звідки вони взялися, якщо "ЛРУ" складається усього з 9 обласних відділень.

Виходячи з сказаного усі інші делегати, які відповідно до Протоколу мандатної комісії не являються легітимними підрозділами ЛРУ, не тільки не можуть приймати участь у конференції з правом вирішального голосу, але й не мають права бути обраними в керівні органи організації!!!

І це, навіть, при умові якщо хтось з легальних ОВ побажає записати їх заднім числом у свої списки, щоб легімітизувати ті 14 адміністративних районів, посилання на які саме для цього наведені у протоколі Мандатної комісії. Для цього потрібно, як мінімум індивідуальні заяви бажаючих з цих адміністративних районів стати членами ЛРУ, наприклад, у Одеській області.

Таким чином згадані члени Мандатної (Майборода), Лічильної комісії (Голованов, Цирюк) та обрані в керівні органи (Заскалета, Будулатій, Радул, Гай, Горец, Члиянц, Иванчихин, Малиновский, Лупий) не являються легітимними (згідно Протоколу мандатної комісії) членами ЛРУ.

     Підготовлено 30 01 2015.

 

 

Протокол Мандатної комісії

Конференції громадської організації Ліга радіоаматорів України від 6 вересня 2014 року. П.Затока, Одеська обл..

Комісія у складі Турбель Ю.Ю., Майборода С.В., Маховікова А.Б. обрала головуючим мандатної комісії Турбель Юрія Юрієвича і секретарем майбороду Сергія володимировича. За підсумками перевірки реєстраційного листа зареєстровано 38 делегатів (31 від областей, 7 – виконком, комітети). За підсумками перевірки протоколів обрання делегатів на конференцію:

- надано 4 протоколи обрання делегатів від одеського, Миколаївського, Чернігівського, Вінницького обласних відділень;

- від Донецького обласного відділення прибув, як делегат, згідно статуту ЛРУ голова ради відділення.

Без поважних причин і офіційного повідомлення не прибули на конференцію:

 - два делегата від Житомирського обласного відділення ЛРУ;

- один делегат від Рівненського обласного відділення ЛРУ (голова Ради відділення);

- один делегат від Запорізького обласного відділення (голова ради відділення, Інших делегатів не було обрано);

- один делегат від Полтавського обласного відділення (голова ради відділення, інших делегатів не обиралось);

- дві організації – Київське та Сумське обласні відділення, яких було легалізовано з порушенням Статуту ЛРУ (згідно пункту 5.4. Статуту, рішення про створення первинної організації обласного (АР Крим, м.м.Київ та Севастополь) відділення ЛРУ приймаються установчими зборами ініціативної групи не менш, як 10 радіоаматорів і затверджуються рішенням Ради ЛРУ) представництва не мають.

У підсумку, на конференції від дев’яти обласних відділень, з яких складається ЛРУ, представлено п’ять, тобто більшість. З цієї більшості обласних відділень 31 делегат (радіоаматори з 14 адміністративних одиниць України) представляє більш ніж 2/3 від усіх обраних на конференцію делегатів.

На голосування поставлене питання про підтвердження повноважень 38 делегатів конференції. Результати голосування: проголосували „за” – 3 чол.; проголосували „проти” -0 чол.; утримались від голосування – 0 чол.

Прийнято рішення, підтвердити повноваження 38 делегатів конференції.

Голова Мандатної комісії (підпис) Турбель Ю.Ю.

Секретар Мандатної комісії (підпис) Майборода С.В.

 

 

 

Репортаж із судової зали

 

 

22 січня 2015 року відбулось чергове засідання суду за позовом до керівництва ЛРУ. Надійшла

наступна інформація адвокатської фірми про хід судового засідання.

 

 

В суді було заявлено клопотання про витребування доказів, а саме:

 

1) копії протоколу засідання Ради Ліги радіоаматорів України 14-15 вересня 2013 р. в смт. Затока, Одеської області та усіх додатків до протоколу, зокрема довіреностей на представництво членів Ради ЛРУ.

 

2) копії протоколу звітно – виборної конференції Ліги Радіоаматорів України 06-07.09.2014 р. та усіх додатків до нього, зокрема зі списком присутніх осіб;

 

3) копію протоколів мандатної комісії, лічильної комісії звітно – виборної конференції Ліги Радіоаматорів України 06-07.09.2014 р.,

 

4) копії протоколів обласних відділень та регіональних організацій про обрання делегатів звітно – виборної конференції Ліги Радіоаматорів України 06-07.09.2014 р., копії довіреностей на представництво, якщо хтось із членів був присутній за довіреністю;

 

5) інформацію про кількість членів ЛРУ, зокрема кількість членів кожного обласного відділення та регіональної організації станом на 06.09.2014 р., тобто на день проведення звітно — виборної Конференції ЛРУ.

 

6) інформацію про чинний склад Ради ЛРУ та Ревізійної комісії ЛРУ, обрані на звітно – виборній конференції Ліги Радіоаматорів України 06-07.09.2014 р.,

 

7) інформацію про попередній склад Ради ЛРУ та Ревізійної комісії ЛРУ, обрані на звітно-виборній конференції Ліги Радіоаматорів України 09.12.2012 р.

 

Судом було частково задоволено клопотання, постановлено зобов'язати ЛРУ  надати всі необхідні документи, крім інформації про попередній склад Ради ЛРУ та Ревізійної комісії ЛРУ, обраних на звітно-виборній конференції Ліги Радіоаматорів України 09.12.2012 р. На думку суду, дана інформація не стосується предмету спору. В принципі, по - суті, так і є. Ця інформація для нас не важлива і витребовувалася "на всякий випадок".

У задоволенні клопотання про допит свідка відмовлено, оскільки показання свідків не є належним доказом. А обставини, що викладені у позові потребують лише документального підтвердження.

Зі сторони ЛРУ були подані заперечення проти позову та долучені копії Протоколів.

Судове засідання перенесено на 16.02 на 14,30 для надання часу для виконання ухвали про витребування документів та ознайомлення з ними Позивачами.

 

 

 

 

 

Пр судове засідання 9 грудня 2014р.

 

Шановні колеги! 9 грудня поточного року в приміщенні Солом'янського районного суду м.Києва
відбулося перше судове засідання в справі за позовом членів ЛРУ Гострого М.В., Зельдіна І.Л., Кривенького О.А., Кияниці С.В. про визнання недійсними та скасування рішень Ради та звітно-виборної конференції ЛРУ 2014року.

За місяць до розгляду справи в суді, 10 листопада 2014 відповідачу (ГО ЛРУ) та третій особі - Грищенко В.В. судом були направлені копії ухвали про відкриття провадження у справі, копії позовної заяви з копіями доданих до неї документів. Відповідачам в справі не пізніше дати розгляду справи в судовому засіданні пропонувалося подати письмові заперечення проти пред'явленого позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються.

Дії відповідачів були прогнозовані. Вони діяли в своїх "кращих" традиціях: лист з копіями ухвали та судового позову відправлений на юридичну адресу ГО ЛРУ по вул. В.Гетьмана, 27 (будинок ТСОУ) пролежав там майже місяць і не зважаючи на телефонні повідомлення в "штаб-квартиру" ЛРУ на пр. Перемоги, 52/2 так і не був забраний представником відповідача, після чого був повернутий в канцелярію Солом'янського районного суду.

Знайома до болю "манера" керівників ЛРУ не відповідати на письмові запити... Ми не володіємо інформацією щодо отримання копій відповідних документів, надісланих Грищенко В.В. на домашню адресу. Суддя повідомила тільки про телеграмму від Грищенко В.В. з клопотанням про оголошення перерви в судовому засіданні для ознайомлення з судовим позовом. З такою ж заявою виступив під час засідання представник відповідача, який діяв на основі довіренності, український радіоаматор Ю.О.Заскалета.

З боку позивачів було заявлено клопотання про витребування доказів по справі від відповідачів у зв'язку з тим, що на адвокатський запит відповіді від них не надійшло. Наш адвокат звернула увагу суду на зловживання відповідачами процесуальним правом на вивчення матеріалів справи, зважаючи на навмисне неотримання адресованих їм поштових відправлень з метою затягування часу розгляду справи.

 

Суддя Калініченко О.Б. об'явила перерву в судовому засіданні до 22 січня 2015 року.
На нашу думку, затягування часу розгляду справи необхідне для відповідачів з метою якимось чином створити "заднім числом" витребувані судом документи.

 

Нагадуємо керівникам ЛРУ та обласних і регіональних відділень про кримінальну відповідальність згідно ст. 358 Кримінального Кодексу України "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів". Відповідальність: від 2 до 5 років позбавлення волі. Не дозволяйте нинішнім "діячам" від ЛРУ втягувати вас в протиправні дії по фальсифікаціях з документами, з метою надати легітимность зібранням Ради та Конференції ЛРУ в смт. Затока.

 

З повагою, член ЛРУ Гострий М.В. UT5UT, член ЛРУ Кияниця С.В. UT7UK

 

 

                                     Подпись, дата

Ухвала суду про відкриття позову та позовна заява:

http://uarl.com.ua/conference-lru-2014/zayava-sud.html