Президент ЛРУхто ти?!

 

М.Гострий UT5UT

 

Уважно читаючи пости від дописувачів рефлектора ЛРУ (UARLForum), не складно зрозуміти, хто які цінності тут відстоює. Не піддаючи сумніву фундаментальну основу любої дискусії, що кожний із нас має право на особисту точку зору, важко не помітити, як деякі учасники рефлектора дуже активно, а іноді й агресивно захищають свого "царя-батюшку" в царині ЛРУ в його правовому нігілізмі та некомпетентності. Щоб не бути голословним, наведу декілька прикладів із практичної площини спілкування РК з президентом ЛРУ Грищенко В.В.

 

1. Всі три письмові запити (23.01; 12.02; 20.02.2013) ревізійної комісії (РК) до президента ЛРУ по важливим питанням діяльності ЛРУ осталися БЕЗ ВІДПОВІДІ!

 

2. На перший лист РК від 24.04.13 про проведення планової перевірки фінансово-господарської ЛРУ та адресований Грищенко В.В.на а/с 56, Київ, 01001 отримали назад наш конверт з поміткою " адресат не проживає"!?

Враховуючи ці обставини, РК відправила 1.05.2013 повторний рекомендований лист на домашню адресу Грищенко В.В. Президент довго (30 днів!) та "уважно" (не прочитавши навіть протоколу засідання РК №4 від 12.04.13) розглядав звернення РК ЛРУ і повідомив в телефонній розмові, що відповідь ревізійна комісія має отримати в офісі №29 в
будинку ЦК ТСОУ. Дві поїздки в офіс 29 не дали результату по причині відсутності Бех В.М. і тільки за третім разом (14 червня 2013) вдалося зустрітися з В.М.Бех, яка вручила мені нібито відповідь президента ЛРУ.
Насправді, то був надрукований в Києві чи Житомирі лист на офіційному бланку ЛРУ за підписом Бех В.М.!!! після назви посади: Президент Ліги ??? та завірений "мокрою" печаткою ЛРУ.

На запитання: чому підпис не президента, отримав відповідь, що президент доручив!!! їй підписувати та ставити печатку!!! на всі документи (крім звітності та банківських) як відповідальному секретарю ЛРУ!? На зауваження про те, що згідно її особистій заяві та заяві Грищенко В.В. на засіданні Виконкому ЛРУ вона з 1 лютого 2013 року склала з себе повноваження секретаря Виконкому і не має ніякого права це робити, відповіді не отримав. Не говорячи вже про те, що такої посади (відповідального секретаря ЛРУ) в ЛРУ взагалі не існує!

 

3. Після проведення перевірки фінансово-господарської діяльності ЛРУ згідно рішення ревізійної комісії (протокол №6 від 08.07.13) президенту ЛРУ Грищенко В.В. 26.07.2013 цінним листом були направлені важливі матеріали перевірки на паперових носіях за підписами членів РК та бухгалтера ЛРУ на запропоновану ним же адресу: офіс №29, пр-т Перемоги, 52/2, Київ, 03057. Незважаючи на неодноразові поштові повідомлення на офіс №29 про необхідність отримати представником цього офісу цінного листа в поштовому відділенні Київ-57, він так і не був отриманий, пролежавши там більше місяця!!! і був повернутий відправнику.

Зважаючи на важливість документів перевірки діяльності ЛРУ мною 22 серпня ц.р. були відправлені на електронну почту Грищенко В.В. лист-нагадування про недопустиму ситуацію з поштовою кореспонденцією та електронна версія матеріалів перевірки. Відповіді від президента, навіть про сам факт отримання ним листів від РК ЛРУ, НЕ ОТРИМАНО!

Тому мені цілком зрозуміла адекватність реакції В.И.Пащенко після його аналогічної історії з листами до президента.

 За президента ЛРУ у нас уже давно працює В.М.Бех.


 

А ось і коментар до звернення голови ревізійної комісії:

 

08.09.2013 15:40, Doskoch Ivan ur5wd@ukr.net написав.

Ваше щастя, що не я голова ревкомісії! Давно би, всі ці матеріали , з детальним пояснення вчинених неправомірних дій, надійшли до правоохоронних органів, з вимогою про перевірку можливих порушень та зловживань з боку посадових,і не дуже посадних осіб в ЛРУ!

А ви продовжуйте просити, благати - а вони будуть плювати вам в лице! І продовжуватимуть творити свої нікчемні справи!

 

Відповідь на коментар голови Ревізійної комісії

 

Шановний Іване Михайловичу, то не моє щастя, а щастя тих посадових і не зовсім посадових осіб в керівництві ЛРУ, які не бажають працювати в правовому полі. Їхня біда в тому, що вони не розуміють простої істини: рано чи пізно прийдеться відповідати за таке нікчемне керівництво. А на шарікових та швондерів, які плюються немов верблюди, я давно не звертаю уваги. Я відчуваю підтримку здорових сил в нашій радіоаматорській спільноті - це саме головне! Вірю, що наша ЛРУ здатна на самоочищення і реформування задля кращого майбутнього.

Л.М.Толстой влучно сказав: "Єдина умова, від якої залежить успіх, є терпіння".

З повагою, М.Гострий UT5UT

 

А от ще одне доповнення до ситуації

К сожалению жить как раньше мы не можем и посему должны нашу ЛРУ приспосабливать к реалиям нашего времени. Я пришел в вице-президенты ЛРУ для того, чтобы "накопившиеся за 20 лет в ЛРУ "негаразды"" ушли в прошлое, и для поднятия престижа ЛРУ решил использовать свой личный авторитет и результаты той работы, которой занимаюсь.

Но, к сожалению, похоже, скоро я стану опозиционером к нашему президенту за которого рьяно голосовал на конференции. Я не сторонник ГС. Но думаю, пускай будет что угодно - ГС или ГО лишь бы прекратились наши раздоры и мы заработали. А то мне жаль своего времени, которое я провожу на Исполкомах.

Вице президент ЛРУ по работе с молодежью Александр Бала, ut7gz

 

  Рейтинг@Mail.ru