Про фальсифікаторів та фальсифікації

В.Марценюк,ut8nv

 

24 грудня 2014 року на сайті електронного журналу „Радон” була оприлюднена заява Миколаївського обласного відділення ЛРУ. Цій заяві передував коментар голови ОВ ЛРУ Миколи Губенко, UY0ZG.

 

„Сегодня после консультаций в областной прокуратуре нами было отправлено в прокуратуру Соломенского р-на г. Киева заявление за моей подписью и печатью НОО ЛРУ. Файл с текстом для заинтересованных лиц прикладываю. Непростое решение было принято нашим Советом, но другого варианта как отвадить от организации аферистов-дельцов мы не видели. Это единственный путь к тому, чтобы пусть даже после определенных испытаний ЛРУ  стала здоровым и дружным коллективом. Ну, а текущий суд, даже если на этот раз он не будет в пользу истцов, решит только поверхностные проблемки и то максимум на месяц-два...         Николай Губенко, UY0ZG”.

 

Текст Заяви МОВ ЛРУ:

„Прокурору Солом’янського району міста Києва від  громадської  організації Миколаївське обласне відділення Ліги радіоаматорів України

ЗАЯВА

Рада Миколаївського обласного відділення Ліги радіоаматорів України своїм рішенням від 22 грудня 2014 р. просить провести розслідування за фактом незаконного визначення, як всеукраїнської, громадської організації  Ліга радіоаматорів України, (іден.код 14361078, місце знаходження  та поштова адреса – офіс 29, Проспект Перемоги 52/2, м.Київ,  03057), що привело до присвоєння з державного бюджету країни великих сум грошей, які було виплачено за останні роки учасникам спортивних заходів (що, згідно норм Закону, практично не відображають інтересів держави),  а в основному їх керівникам,.

Статус організації, як всеукраїнської,  визначає державну підтримку спортивних заходів (в т.ч. фінансово), що проводяться цією організацією. Для отримання такого статусу  Ліга радіоаматорів України (в подальшому ЛРУ),  згідно ст.19 закону «Про громадські об’єднання», повинна була б мати свої відокремлені підрозділи у більшості (тобто не менше, як в 14) областей України ( за Статутом ЛРУ - це обласні відділення).

Реєстратором, що проводив правову експертизу на предмет відповідності  ЛРУ  всеукраїнському статусу, до складу її відокремлених підрозділів були включені організації, що не мають жодного відношення до структури ЛРУ, а саме:

1. Павлоградське міське відділення Ліги радіоаматорів України (реєстр.№ 1392334, вул.Дніпровська 127, кв.25, м.Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400)  – є цілковитим підробкою.

Ані чинний президент ЛРУ,  ні колишній,  ні Рада ЛРУ,  ні Виконком,  ні конференція не мають і ніколи не мали найменшого поняття про такий свій «підрозділ». Тим більше, що згідно з Статутом  ЛРУ міське, регіональне, районне відділення у своїй області  може відкрити тільки Дніпропетровське обласне відділення ЛРУ, якого, на жаль, не існує. Є велика ймовірність, що ініціатори створення такого «відділення» користувалися послугами осіб, що спеціалізуються в такого роду «бізнесі».

2. Ліга радіоаматорів Волині (реєстр.№ 545906, вул..Незалежності, 101, м.Ковель, Волинська обл.) - не є підрозділом  «ЛРУ».  Аналогічно вищесказаного, підрозділ ЛРУ в  Волинській  області може відкрити тільки  обласне  відділення, а його, знову ж,  не існує.

3. Громадська організація "Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України" (реєстр.№ 1363059, вул. Вінниченка, 6, кв.8, м.Вінниця, Вінницька обл.) – самостійна громадська організація, що частково використала у своїй назві (в лапках) слова з назви «ЛРУ».

4. Львівське віділення Ліги радіоаматорів України "Львівський клуб короткохвильовиків" (реєстр.№ 674188, вул..Яворницького, 11, кв.28, м.Львів, Львівська обл.., 79007) – відкрити таке відділення, згідно Статуту ЛРУ,  мало право тільки  Львівське обласне відділення  ЛРУ , якого не існує.              

Рада Миколаївського обласного відділення ЛРУ вважає, що в такий, непростий  для нашої держави час, як ніколи необхідно розібратися в наданій цією заявою інформації, при необхідності покарати всіх причетних до порушення, зупинити незаконний відтік коштів з держбюджету.

22 грудня 2014 р. Голова Ради МОВЛРУ М.С.Губенко.”

 

Після оприлюднені цієї заяви на сайті „Радон” була зібрана Рада Вінницького ОВ ЛРУ з метою відповідного реагування. Внаслідок обговорення члени Ради прийшли до висновку, що ця заява на перший погляд носить в собі явні ознаки блефу, оскільки її ініціатором являється головний фальсифікатор рішень як Ради ЛРУ від 2013 року, так і конференції ЛРУ 2014 року. А оскільки саме зараз йде судовий процес з приводу відміни фальсифікованих рішень, то можна допустити, що цією заявою здійснюється спроба як відволікти увагу членів ЛРУ від судового процесу, так і здійснення тиску на окремих його фігурантів.

Для прояснення суті питання Вінницьким ОВ ЛРУ був зроблений відповідний запит в прокуратуру Солом’янського району міста Києва. Однак питання прояснилось вже до отримання відповіді на наш запит  шляхом оприлюднення М.Губенко відповіді на Заяву МОВ ЛРУ. От що він пише у вступі до відповіді:

 

Пока все идет приблизительно по предсказуемому сценарию. Прилагаю файл ответа из прокуратуры относительно первого этапа процесса. Ну что же - пока ждем официальных разъяснений Минюста по поводу " Павлоградских отделений ЛРУ... " и пр. и идем дальше. Как я и успокаивал возбужденного Филиппова после подачи нами заявления - на легкий вариант не рассчитываем, бумагой запаслись основательно, силы и фактов для достижения конечной у нашего коллектива хватит. Николай Губенко, UY0ZG”.

 

А ось текст відповіді прокуратури:

 

„Головне управління юстиції в місті Києві, лров. Музейний, 2-Д, 49, м. Київ, 01001

Миколаївське обласне відділення Ліги радіоаматорів України. абонентська скринька   198,  м.   Миколаїв-3, Миколаївська обл,, 54003

Відповідно до вимог ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», направляю за належністю звернення Миколаївського обласного відділення Ліги радіоаматорів України з приводу дотримання вимог Закону України «Про громадські об'єднання» при реєстрації Громадської організації Ліга радіоаматорів України.

Про результати розгляду прошу повідомити автора звернення у встановлений законом строк.

Додаток: звернення на З арк, (першому адресату)

Заступник прокурора району Р.Нагальнюк”.

 

Який же висновок можна зробити з оприлюднених документів? Поки що у нас немає чіткої та зрозумілої відповіді на це питання. Однак напрошується логічне припущення, що таким чином головний фальсифікатор Рішень органів ЛРУ хоче уникнути судової відповідальності за здійснення нових фальсифікацій, тому що в судове засідання 22 січня 2015 року потрібно надати офіційні Протоколи, як мандатних комісій, так і Протоколи конференції за підписом цього ж самого фальсифікатора. І тоді, згідно чинного законодавства, наступить кримінальна відповідальність за їх підробку (фальсифікацію).

 

 

 

З В І Т

Координаційної Ради Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ станом на 30 листопада 2014 року

 

Керуючись вимогами Закону України «Про громадські об’єднання» про право всіх членів громадського об'єднання мати вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, Координаційна Рада Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ повідомляє, що за період її створення виконані наступні заходи:

1. Підготовлене, направлене до ОВ ЛРУ та розміщено в ЗМІ Звернення Організаційного комітету з проведення позачергової звітно-виборчої конференції Ліги радіоаматорів України з відповідним для роботи в ОВ ЛРУ пакетом документів.

http://www.uarl.com.ua/2014-october-news/UT2UQ-zvernennya.htm

2. На звернення трьох членів ЛРУ до Координаційної Ради підготовлені та надані три відповіді про втягування членів ЛРУ в адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена ст. 186-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи тенденцію однакових запитань з боку членів ЛРУ та інших радіоаматорів підготовлена для всіх членів ЛРУ загальна відповідь з цього питання, яка розміщена в ЗМІ.

http://www.uarl.com.ua/2014-october-news/UT2UQ-otvet-coordinat.htm

3. В листі до членів ЛРУ від 12.10.2014 року з боку UT2UQ В. Пащенко запропоновано керівництву ЛРУ виправити допущені помилки про визначення правомочності Конференції ЛРУ в смт Затока 6-7.09.2014 р. шляхом скликання Ради ЛРУ та призначення в грудні п.р. позачергової звітно-виборної Конференції ЛРУ в м. Києві. Відповіді від керівництва ЛРУ не надійшло, пропозиція проігнорована.

http://www.uarl.com.ua/2014-october-news/UT2UQ-coordinat.htm

4. Розроблена, погоджена з всіма членами організаційного комітету з проведення Конференції ЛРУ та розміщена в ЗМІ презентаційна та повна Перспективна Програма розвитку і діяльності громадської спилки «Всеукраїнська ліги радіоаматорів», як правонаступника ЛРУ.

http://www.uarl.com.ua/UT2UQ-programma/index.htm

5. Членами Координаційної Ради розміщено в ЗМІ (не враховуючи рефлектори) п’ять коментарів з приводу проведення позачергової звітно-виборної Конференції ЛРУ.

6. З метою організації роботи з юридичною фірмою, яка допомагає відстоювати немайнові права членів ЛРУ на участь в Конференції ЛРУ та забезпечує юридичний супровід в проведенні позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ в м. Києві, організований правовий фонд добровільних внесків (пожертвувань) з організації судового позову, участі у судових засіданнях професійних юристів та проведення конференції в правовому полі. На даний час допомога надійшла від 24 радіоаматорів України.

7. Разом з юридичною фірмою відпрацьований та поданий до суду позов про визнання недійсними та скасування рішень Ради та звітно-виборної Конференції Ліги радіоаматорів України, які пройшли в смт Затока. В зв’язку з відсутністю відповіді від керівництва ЛРУ на надісланий адвокатський запит про отримання доказів, підготовлено клопотання до суду щодо витребування доказів по справі від ЛРУ (протоколи, списки учасників Ради та Конференції ЛРУ, довіреності, тощо).

Судовий позов відкритий до провадження Солом’янським районним судом

м. Києва (справа № 760/24171/14-ц). Справа в суді буде розглядатися 09.12.2014 року (перше засідання).

8. В роботи Координаційної Ради находяться та опрацьовуються Рекомендації з підготовки та проведення позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ, які надійшли від юридичної фірми.

9. Керівниками робочих груп Координаційної Ради підтримується зв'язок з Головами ОВ, РВ ЛРУ по питаннях проведення загальних зборів (конференцій) з метою підтримки проведення легітимної позачергової звітно-виборної конференції ЛРУ в м. Києві та отримання списків з індивідуальними вимогами від членів ЛРУ про скликання позачергової конференції.

10. На запити голів ОВ ЛРУ та регіональних відділень ОВ ЛРУ підготовлений та знаходиться в стадії розсилки пакет зразків робочих матеріалів, документів та рекомендацій з проведення загальних зборів (конференцій) з 7 документів з питанням порядку денного про підтримку позачергової конференції.

11. Забезпечене розміщення актуальної інформації на доступних сайтах:

http://www.uarl.com.ua та http://radioinform.vn.ua

 

Голова Координаційної Ради В. Пащенко UT2UQ

27.11.2014

 

 

ПРОТОКОЛ

зборів Координаційної Ради Організаційного комітету членів Ліги радіоаматорів України з проведення конференції ЛРУ 19 листопада 2014 р. м. Київ № 1

Збори Координаційної Ради Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ здійснено за допомогою в єдиної мережі скап-зв’язку 19.10.2014 року з 16.00.

ПРИСУТНІ:

члени Координаційної Ради Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ (далі – Координаційна Ра да):М. Гострий UT5UT, І. Зельдін UR5LCV, В. Степаненко UZ1RR, В. Пащенко UT2UQ,

О. Філіпов UT4NZ, О. Ананьєв UT7UV .

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Прийняття рішення про головуючого на цих зборах.

2. Затвердження порядку денного засідання Координаційної Ради.

3. Обговорення та прийняття рішення про вибори Голови Координаційної Ради.

4. Виступ обраного Голови Координаційної Ради.

 

1. СЛУХАЛИ:

UR5LCV І. Зельдін запропонував обрати головуючого на цих зборах Координаційної Ради UT5UT М. Гострого.

ВИСТУПИЛИ:

UZ1RR В. Степаненко, UT7UV О. Ананьєв підтримали пропозицію про обрання головуючим UT5UT М. Гострого.

УХВАЛИЛИ:

Обрати головуючим на цих зборах організаційного комітету ЛРУ члена ЛРУ UT5UT Гострого М.

 

ГОЛОСУВАЛИ: “ЗА” – 6, “ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0

Рішення прийняте.

 

2. СЛУХАЛИ:

UT5UT М. Гострий – на порядок денний засіданні Координаційної Ради виноситься три питання:

1. Прийняття рішення про головуючого на цих зборах.

2. Затвердження порядку денного засідання Координаційної Ради.

3. Обговорення та прийняття рішення про вибори Голови Координаційної Ради.

4. Виступ обраного Голови Координаційної Ради.

 

ВИСТУПИЛИ:

UT4NZ О. Філіпов, UT2UQ В. Пащенко: – пропозиції затвердити порядок денний.

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити наведений порядок денний засідання Координаційної Ради

 

ГОЛОСУВАЛИ: “ЗА” – 6, “ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0

Рішення прийняте.

 

3. СЛУХАЛИ:

UT5UT М. Гострий повідомив, що відповідно до вимог п. 4 рішення Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ (Протокол № 1 від 30 вересня 2014 року) Координаційної Ради запропоновано обрати Голову Координаційної Ради.

На Голову Координаційної Ради покладається завдання координації діяльності робочих груп з питань підготовки Конференції, звітування перед Організаційним комітетом про загальний хід підготовки до проведення Конференції ЛРУ, наділення йому повноважень представляти інтереси членів ЛРУ перед керівними органами ЛРУ та державними установами України з питань підготовки з проведення Конференції ЛРУ.

 

ВИСТУПИЛИ:

UT5UT М. Гострий запропонував обрати Головою Координаційної Ради Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ - UT2UQ В. Пащенко.

UR5LCV І. Зельдін – підтримати пропозицію про обрання Головою Координаційної Ради UT2UQ В. Пащенко, наділивши його вказаннями завданнями та обов’язками та повноваженнями.

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати Головою Координаційної Ради Організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ UT2UQ В. Пащенко, наділивши його завданням координації діяльності робочих груп з питань підготовки Конференції, звітування перед Організаційним комітетом про загальний хід підготовки до проведення Конференції ЛРУ, надання йому повноважень представляти інтереси членів ЛРУ перед керівними органами ЛРУ та державними установами України з питань підготовки з проведення Конференції ЛРУ.

 

ГОЛОСУВАЛИ: “ЗА” – 6, “ПРОТИ” – 0, “УТРИМАЛИСЬ” – 0

Рішення прийняте.

 

 

 

ПРОТОКОЛ

 зборів організаційного комітету членів Ліги радіоаматорів України з проведення конференції ЛРУ в листопаді-грудні 2014 року

30 вересня 2014р.                                   м. Київ                                                         №1

Збори організаційного комітету ЛРУ з проведення конференції ЛРУ в листопаді-грудні 2014 року здійснено за допомогою зв’язку у формі електронного листування в єдиної мережі e-mail адресів кореспондентів.

ПРИСУТНІ:

члени ЛРУ:

US0AK Олександр Кривенький, UT4IV Микола Желєзняк,  UR7UD Сергій Василенко,   UR5LCV Ігорь Зельдін, UX7LQ Микола Панченко,   UR5WD Іван Доскоч,   UY5BC Борислав Чиж,  UT1KY Павло Тарасович, UT4PR Микола Пашкевич, US0SU Володимир Кузнєцов, UT7GZ Олександр Бала, UT3XX Юрій Гусаревич, US5QLJ Володимир Ковальчук;  UT8NV Валерій Марцинюк, UT4NZ Олександр Філіпов, UZ1RR Володимир Степаненко, UX0UN Микола Сергиєнко, UT5UT Микола Гострий, UT2UQ Віктор Пащенко, UT3UV Віктор Бобров, UT7UV Олександр Ананьєв, UT7UK Сергій Кияниця, US7IO Володимир Новіцький, UX7IA Сергій Макаров, US3IZ Сергій Бондаренко, UT3IW Віталій Мельничук, UX7IU  Олександр Шушко, UT4FA Олександр Когут, UT5ZA Андрій Дубінкін, UR3LTD Андрій Помазов,  UT7XM Олександр Семенюк, UR5UI Анатолій Ступін, UR6CW Володимир Вотінов.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Прийняття рішення про головуючого на цих зборах.

2. Прийняття рішення про визначення організаційного комітету для проведення

    Конференції ЛРУ 2014року.                          

3. Прийняття рішення про вибори керівників робочих груп.

4. Прийняття рішення про створення   Координаційної Ради.         

              

  СЛУХАЛИ: US0AK О.Кривенький запропонував обрати головуючого на цих зборах організаційного комітету ЛРУ члена ЛРУ UT5UT Гострого М.В., як першого Президента та засновника ЛРУ.

 

ВИСТУПИЛИ: UT4FA А. Когут, UT2UQ В. Пащенко підтримали пропозицію про обрання головуючим Гострого М.В.

 

УХВАЛИЛИ: Обрати головуючим на цих зборах організаційного комітету ЛРУ члена ЛРУ
Гострого М.В.

 

Рішення прийняте.

 

2. СЛУХАЛИ: UT4IV М. Желєзняк, UT8NV В. Марценюк,  UT5ZA А. Дубінкін, UR5LCV І. Зельдін, UT5UT М.Гострий - повідомили про ініціативу Ревізійної комісії ЛРУ, клубів, колективних членів ЛРУ та обласних відділень ЛРУ Донецької, Львівської, Запорізької, Сумської, Харківської, Київської, Тернопільської, Рівненської, Волинської,

Житомирської, Івано-Франківської, Херсонської областей, в яких перебувають на обліку члени ЛРУ, щодо скликання  Конференції ЛРУ, пов’язаної з незадовільною роботою Виконкому ЛРУ, Президента ЛРУ, непрозорим використанням членських внесків ЛРУ, перешкоджанням діяльності Ревізійної Комісії. Неправомірне проведення так званої звітно-виборчої конференції 6-7 вересня 2014 в Одеській області з грубим порушенням норм Статуту ЛРУ (п.п.5.8; 5.9; 7.2) визвало справедливе обурення більшості членів ЛРУ та вимогу проведення  звітно-виборної конференції ЛРУ в м.Києві в листопаді-грудні 2014року з дотриманням норм Статуту ЛРУ та законодавства України.

UT5UT, М. Гострий повідомив, що прийняті раніше рішення Ревізійної Комісії (протоколи № 11 від 17.12.2013 та № 12 від 20.12.2013) щодо підтримки проведення позачергової Конференції ЛРУ та звернення Ревізійної комісії ЛРУ від 25 серпня ц.р. до президента ЛРУ  про вимогу більшості обласних відділень щодо проведення чергової звітно-виборчої конференції 2014 року в м.Києві були повністью проігноровані з боку президента ЛРУ Грищенко В.В.

 

ВИСТУПИЛИ: UT4IV М. Железняк, UZ1RR В. Степаненко запропонували створити організаційний  комітет по проведенню  звітно-виборчої Конференції ЛРУ 2014 року в м. Києві, в який включити всіх присутніх членів ЛРУ, а саме за списком: US0AK Олександр Кривенький, UT4IV Микола Желєзняк,  UR7UD Сергій Василенко,   UR5LCV Ігорь Зельдін, UX7LQ Микола Панченко,  UR5WD Іван Доскоч,   UY5BC Борислав Чиж,  UT1KY Павло Тарасович, UT4PR Микола Пашкевич, US0SU Володимир Кузнєцов, UT7GZ Олександр Бала, UT3XX Юрій Гусаревич, US5QLJ Володимир Ковальчук; UT8NV Валерій Марцинюк, UT4NZ Олександр Філіпов, UZ1RR Володимир Степаненко, UX0UN Микола Сергиєнко, UT5UT Микола Гострий, UT2UQ Віктор Пащенко, UT3UV Віктор Бобров, UT7UV Олександр Ананьєв, UT7UK Сергій Кияниця, US7IO Володимир Новіцький, UX7IA Сергій Макаров, US3IZ Сергій Бондаренко, UT3IW Віталій Мельничук, UX7IU  Олександр Шушко, UT4FA Олександр Когут, UT5ZA Андрій Дубінкін, UR3LTD Андрій Помазов,  UT7XM Олександр Семенюк, UR5UI Анатолій Ступін, UR6CW Володимир Вотінов.

 

УХВАЛИЛИ: Обрати організаційний комітет ЛРУ з проведення  Конференції ЛРУ за наведеним списком.

Рішення прийняте.

 

3. СЛУХАЛИ: UT5UT  М. Гострий запропонував створення робочих груп та персональний вибір відповідальних по наступних напрямках:

а) організаційному(підготовка, проведення конференції, тощо)  UX0UN М. Сергієнко;        

б) правовому (взаємодія з членами Ради ЛРУ, державними, та іншими установами)                                                                                                 UT5UT  М.Гострий

в) інформаційному ( інформаційна підтримка)                 UZ1RR  В.Степаненко;

г) методичному(методичне забезпечення конференції)    UT2UQ  В. Пащенко;

д) статутному (питання по ОПФ ГС та Статуту)               UT4NZ  О. Філіпов;

е) комунікаційному (взаємодія з президентом, віце -президентами ЛРУ, обласними,

     регіональними відділеннями,  радіоклубами)                UT7UV О. Ананьєв 

 

ВИСТУПИЛИ: UT4FA  О. Когут  запропонував підтримати запропоновані кандидатури керівників робочих груп персонально: організаційний - UX0UN М. Сергієнко; правовий - UT5UT  М. Гострий;   інформаційний – UZ1RR В.Степаненко;  медодичний - UT2UQ  В. Пащенко; статутний - UT4NZ  О. Філіпов; комунікаційний – UT7UV О. Ананьєв.  Керівникам груп залучити до складу робочих груп найбільш кваліфікованих по даному напрямку членів  організаційного комітету.

 

УХВАЛИЛИ:  Обрати керівниками робочих груп:  UX0UN М. Сергієнко; UT5UT  М. Гострий;

 UZ1RR В.Степаненко;  UT2UQ  В. Пащенко;   UT4NZ   О. Філіпов;  UT7UV  О. Ананьєв.

Рішення прийняте.

 

4. СЛУХАЛИ: UR5LCV І. Зельдін про необхідність створення із числа керівників робочих груп координаційну Раду, яка би координувала діяльність з питань підготовки  Конференції та представляла інтереси членів ЛРУ перед керівними органами ЛРУ та державними установами України з питань  проведення  Конференції ЛРУ.

 

УХВАЛИЛИ: Обрати Координаційну Раду організаційного комітету ЛРУ з проведення  Конференції ЛРУ у

складі:  UX0UN М. Сергієнко; UT5UT  М. Гострий;  UZ1RR В.Степаненко;  UT2UQ  В. Пащенко;   UT4NZ   О. Філіпов;  UT7UV  О. Ананьєв.

 

Рішення прийняте.

 

ВИСТУПИЛИ: UT5ZA А. Дубінкін запропонував  Координаційній Раді організаційного комітету  з проведення  Конференції на своєму першому робочому засіданні вибрати Голову Координаційної Ради.

 

УХВАЛИЛИ: Обрати Голову Координаційну Раду  ЛРУ на першому робочому засіданні Координаційної Ради.

Рішення прийняте.

 

Головуючий член Ліги радіоаматорів України                                                         М.В. Гострий

 

 

О фарсе под названием «Конференция ЛРУ»

 

5-6 сентября 2014 года в смт.Затока на базе отдыха предприятия «Хмельницктранс» («Залив») почти успешно состоялась не очень плановая, но все же отчетно-выборная конференция Лиги радиолюбителей Украины. Несмотря на задекларированное в информационных сообщениях начало мероприятия с утра 6-го сентября оказалось, что основные события этого мероприятия произошли во второй половине  предыдущего дня.  Как сообщил президент ЛРУ В.Грищенко, открывая конференцию, вечером в пятницу 5 сентября состоялся Совет ЛРУ, который утвердил ее повестку дня.

Действительно, вечером 5-го числа состоялось какое-то мероприятие ЛРУ, однако совсем не похожее на заседание Совета. И отмечалось оно обильным и веселым застольем, о чем мне с явной издевкой рассказывали посетители базы отдыха в электричке на обратном пути в Одессу. Лично мне, к счастью, не удалось побывать на этом очень ответственном мероприятии в связи с поздним поселением в свой номер. И это даже хорошо, иначе не сдобровать бы от взаимодействия с группой николаевского десанта привезенной Н.Губенко, (UY0ZG) туда в количестве девяти человек. О своем опыте участия в подобном мероприятии в 2013 году, желающим могут подробно рассказать А.Филиппов (UT4NZ) и И.Доскоч (UR5WD) .

Однако о главном. Кроме участия в веселом застолье, участники, так называемого Совета (отсутствовал практически весь состав Исполкома, почти все председатели комитетов и комиссий, а также большинство председателей областных отделений) решал еще и ряд других очень актуальных задач. Во-первых, надо было найти такой вариант определения необходимого кворума, который бы дал возможность говорить хотя бы о какой-то легитимности этой, мягко говоря, «веселой встречи у моря». А во-вторых надо было освободить тех делегатов, которые все же приехали, от лишних мыслительных потуг в дальнейшем при голосованиях на самой конференции.

И кто-бы сомневался, эти вопросы «успешно» решили. Для кворума, оказывается не обязательно нужно иметь 2/3 от 73-х делегатов, определенных исходя из усредненного числа членов ЛРУ за 2013-2014 год  плюс члены исполкома, председатели комитетов и комиссий (всего 93 делегата, согласно той таблицы, которая была составлена В.Грищенко в преддверии конференции, смотри www.radioinform.vn.ua/attach/st.xls ).  И хотя здесь есть большие сомнения в необходимости предоставления  мандата делегата членам исполкома, комитетов и комиссий (будут оценивать свои же «достижения»), однако кто-то (UT7WZ) так выписал Устав, что тут уж есть как-есть.  Так вот Устав требует следующее: «Конференцiя ЛРУ є правомочною, якщо в її роботi бере участь не менше 2/3 делегатiв, якi представляють бiльшiсть обласних (АР Крим,  м.м. Київ та Севастополь) вiддiлень ЛРУ», т.е 93 х 2/3 = 62 делегата. Понимая, что такого кворума не будет, «Совет» решил интерперетировать это положение в виде «Конференцiя ЛРУ є правомочною, якщо в її роботi беруть участь делегати, які представляють більше 2/3 від кількості  обласних (АР Крим,  м.м. Київ та Севастополь) вiддiлень ЛРУ”.  Вот и все, первый вопрос „успешно» решен, и тепер стало достаточно даже приехавших 20 делегатов размахивающих 38-ю доверенными мандатами (в большей части липовыми – представитель Днепра размахивал 9-ю мандатами), чтобы обеспечить нужный «кворум» и соответственно нужную «легитимность».

«Успешно» решили и второй вопрос – из ближайшего окружения В.Грищенко, Н.Губенко и В.Бех составили список новых очильныкив ЛРУ. А в начале этого списка по рекомендации того же Николаевского ОВ ЛРУ (председатель Н.Губенко) снова поставили В.Грищенко (UT0FT), которому в свое время высказала недоверие значительная часть радиолюбительских организаций Украины (в том числе и Совет Винницкого ОВ ЛРУ). А дальше все пошло как по маслу: самоизбрание президии (Н.Губенко – председатель, В.Грищенко, Ю.Горец - секретарь); избрание (одобрямс зачитанного списка мандатной и счетной комиссии); отчет президента ЛРУ и исполкома. По человечески, мне даже жаль было смотреть на трудягу-Президента, на долю которого выпала такая объемная работа – отчитаться за работу всех отсутствующих членов исполкома (Погоржельского, А.Филиппова, А.Балы, Н.Иванчихина, И.Шевчука, Н.Овчаренко) а также за почти всех отсутствующих председателей комитетов и комиссий (А.Помазова, С.Поспелова, И.Серикова, Г.Игнатова, Н.Гострого).  Но оказалось, это ему вполне по силам такая сложная работа, выполнять которую мешали явные злодеи Н.Гострый и А.Филиппов (этот отчет можно прослушать открыв файлы www.radioinform.vn.ua/attach/otchet1.avi ,   www.radioinform.vn.ua/attach/otchet2.avi - приношу извинения за плохое видео, работал под прикрытием).

Дальше больше: признали работу Президента и Исполкома ЛРУ удовлетворительной (35 за, возд.3); оценили работу Ревизионной комиссии, как не удовлетворительную (за 35, возд. 2); распустили рабочую группу по подготовке устава (за 37, возд. 1). Ну и после такого содержательного отчета было бы грех не избрать В.Грищенко Президентом на второй двухгодичный срок. Избрали.  А после этого зачитали список остальных очильныкив, и почти без особых возражений проголосовали за список в целом. Без каких-либо конкурентных кандидатов, рассмотрения их программ деятельности, без выступлений претендентов и их обсуждений, все вполне «демократично». Некоторую дискуссию при голосовании вызвала предложенная клубом ветеранов «Волна» кандидатура UT8NV на должность председателя комитета по делам ветеранов и инвалидов ЛРУ.  Но, как вы понимаете, никаких шансов – он и заявления всякие пишет, и в суд грозится подать, да и вообще он слишком большой друг UZ1RR (комментарий  Валентины Бех, UT5XA).

Подняли мандаты списком за вице-президентов: Юрий Заскалета UT7UW; Сергей Гай UT5UIA; Сергей Будулатий UY9VY. Новый состав ревкомиссии: Мирослав Лупий UT7WZ, Юрий Турбель UR5ZEL. Председатель КВ комитета Николай Лаврека UX0FF, УКВ комитета Юрий Горец UT5EL, Молодежный -  Ю.Малиновский, ветеранов В.Радул, коллегия судей г.Члиянц, бюро В.Бех.

Дальше там делать мне было нечего. Объявили перерыв на обед. Я собрал свои вещи и пошел на Белгород-Днестровскую электричку.

Примечание: о финансовом состоянии ЛРУ можно прослушать файл:   www.radioinform.vn.ua/attach/buh.avi     (проигрыватель Виндовз открывает только видео, для прослушивания и звука я использую кодек zoom-player-9.2).

 

Затока – Одесса- Винница, 

7 сентября 2014 года.

 

 

Готовимся к отчетно-выборной конференции ЛРУ

 

Звернення Ревізійної комісії до Президента, Виконкому, Ради, членів ГО ЛРУ.


8 серпня 2014 року на сайті ЛРУ була розміщена інформація президента ГО ЛРУ Грищенко В.В. про проведення звітно-виборчої Конференції ЛРУ 06-07 вересня поточного року в смт. Затока, Одеської області. Вибір місця та часу проведення звітної Конференції викликало справедливе занепокоєння та обурення багатьох членів ЛРУ, які не в змозі зрозуміти логіку дій з боку Президента та Виконкому ЛРУ по цьому надзвичайно важливому питанні діяльності ГО ЛРУ.

Згідно п. 5.8 та 5.9 Статуту ГО ЛРУ звітно-виборча конференція ГО ЛРУ проводиться після проведення загальних зборів (конференцій) в обласних та регіональних відділеннях ГО ЛРУ, на яких звітують голови відповідних Рад, комітетів, ревізійної комісії та обираються делегати на конференцію ГО ЛРУ згідно встановленої норми представництва.

В свою чергу, ревізійна комісія ГО ЛРУ у відповідності з п.7.2 Статуту ГО ЛРУ повинна провести річну інвентаризацію майна та перевірку фінансово-господарської діяльності ГО ЛРУ за відповідний період та винести акт перевірки на затвердження конференції ГО ЛРУ.

На протязі 23 років існування Ліги радіоаматорів України ця процедура проведення звітно-виборчої конференції попереднім керівництвом ЛРУ неухильно дотримувалася і ніколи не порушувалася.

Подібне уперте ігнорування процедури проведення конференції з боку нинішнього керівництва ГО ЛРУ викликало незадоволення багатьох представників обласних, регіональних, колективних відділень ГО ЛРУ, про що свідчать колективні та індивідуальні звернення до ревізійної комісії ГО ЛРУ. Ці звернення підтримали 13 обласних та 6 регіональних відділень, 3 віце-президенти ГО ЛРУ, голова комітету КВІ,
голови радіоклубів Донецької, Миколаївської, Запорізької областей, колективний член ЛРУ «Український контест клуб» та інші.

25 серпня поточного року на засіданні ревізійної комісії ГО ЛРУ в складі: голови – М.В.Гострого, UT5UT;членів комісії О.Ф. Семенюка, UT7XM;В.Г.Вотінова, UR6CW;А.А.Ступіна, UR5UI, були розглянуті всі звернення , які поступили в адресу РК ЛРУ. Ревізійна комісія одностайно підтримує принципові пропозиції членів ЛРУ щодо проведення звітних конференцій в областях, проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ГО ЛРУ, а також пропонує Президенту та Виконкому ГО ЛРУ дослухатися до більшості членів ЛРУ і провести звітно-виборчу конференцію в м. Києві в грудні цього року з дотриманням процедури виборів делегатів. Ревізійна комісія також звертається до керівників відповідних обласних та регіональних відділень дотримуватися вимог Статуту ГО ЛРУ, не піддаватися тиску з боку керівництва, проявити принциповість та рішучість в протидії грубим порушенням Статуту ГО ЛРУ.

Ви маєте бути взірцем для тих радіоаматорів, які делегували вам свої повноваження і звітувати вам потрібно перед ними, а не перед керівництвом ЛРУ.
Як і наша рідна Україна, Ліга радіоаматорів України переживає не легкі часи свого становлення і тому принципова позиція кожного із нас дуже важлива в цей переломний час. Тож не зрадьте надії і сподівання більшості наших колег і друзів на наведення порядку в нашій спільній радіоаматорській сім’ї. Від кожного із нас залежить майбутнє нашої Ліги радіоаматорів України.

 

З повагою, Голова РК ГО ЛРУ М.В.Гострий

Члени РК ГО ЛРУ О.Ф.Семенюк

В.Г.Вотінов

А.А.Ступін
                                 25 серпня 2014 р.

 

 

Цирк и клоунада в ЛРУ

Уважаемые радиолюбители, два года назад в г.Киеве, в Пуще-Водице, состоялась отчётно-выборная конференция ЛРУ, на которой было избрано новое руководство Лиги Радиолюбителей Украины, нашей с вами организации. Мы все надеялись на хорошую и слаженную работу новой команды, на положительные изменения в Лиге. Но этого не случилось. С первого дня президент Лиги, Исполком и Совет самоустранились от работы, взвалив на «хрупкие плечи» женщины Бех Валентины Николаевны всю работу в ЛРУ, плюс 150-200 тысяч гривен радиолюбительских взносов. Прошло несколько месяцев и все поняли - никакой работы не будет. Президент ЛРУ - подставное лицо, ширма для Валентины Николаевны, а Исполком - дополнительная защита. Радиолюбители забили тревогу. Появились разоблачительные статьи и заметки, но реакция - ноль. Наши руководители полностью игнорировали мнение радиолюбителей. Более того, они провели сомнительный Совет в Затоке, Одесской области, на которой голосовали «мёртвые души». На своей конференции 12 октября 2013 года Красноармейский радиоклуб «Эврика» принял следующие решения:

1. Выразить недоверие Президенту Лиги радиолюбителей Украины и Исполкому Лиги.

2. Поддержать инициативу о проведении досрочной отчётно-выборной конференции Лиги радиолюбителей Украины.

3. Также поддержать предложение о создании альтернативной Всеукраинской радиолюбительской организации и QSL-бюро.

4. При такой работе Лиги, предложить радиолюбителям Украины - Лига без радиолюбителей, то есть без взносов.

Нас поддержали - но дальше «говорильни» не пошло. Прошло два года и «руководители» ЛРУ объявили о проведении отчётно-выборной конференции на начало сентября в Одесской области. О чём можно отчитываться, если не было работы, деньги, наши взносы, не известно где. За два года не было проведено  ни одной ревизии. «Они» уволили ревизионную комиссию ЛРУ. Опять готовится спектакль под названием «Конференция». Но при подготовке к конференции ЛРУ должны пройти собрания в радиоклубах, где должны быть избраны делегаты на областную конференцию, на которой должны быть утверждены делегаты на отчётно-выборную конференцию ЛРУ. Мне известно, что таких собраний в Донецкой области не проводилось и даже не намечается. Значит Погоржельский В.Л. повезёт в Одессу «Большую Липу». Наверное, и другие также. Поэтому на улучшение работы Лиги надеяться не приходится.

Я обращаюсь к членам Исполкома ЛРУ, членам Совета ЛРУ, к руководителям областных отделений ЛРУ, к руководителям радиоклубов с предложением  бойкотировать так называемую «конференцию», не ехать в Одессу, а провести её в городе Киеве в декабре, январе. В случае проведения не легитимной конференции в Одессе - ставить вопрос о создании новой радиолюбительской организации» У.Р.С.» (Украинский Радиолюбительский Союз, а на державній мові -Українська Радіоматорська Спілка). Хотелось привести слова радиолюбителя из Винницы UT5NC: «Ремонт сломанной телеги ЛРУ может обойтись дороже и будет продолжаться дольше, чем создание новой национальной радиолюбительской организации».

Согласно решениям принятых на конференциях ЛРУ, количество делегатов от областных отделений ЛРУ на отчётно-выборную конференцию определяется так: берётся количество уплативших в Лигу за два года, между отчётно-выборными конференциями и суммируется, а затем делится на 2. Это будет среднее число уплативших в Лигу. Затем это число делится на 50. Это и будет количество делегатов от области. Плюс сюда один человек это руководитель областного отделения. Если в области нет 50 членов  Лиги, всё равно область будет представлена руководителем. Эти руководители входят в Совет Лиги. Значит Совет+Исполком+ревкомисия+делегаты от областей и должны составить Конференцию. Делегаты избираются только за отчётный период. В нашем случае- это 2013,2014гг.

Никакие делегаты за предыдущие годы не правомочны. Должны  пройти собрания-конференции в радиоклубах, затем в областных отделениях, на которых должны избираться и утвердиться делегаты. Всё это должно запротоколироваться и эти протоколы должны привезены на конференцию. Если человек не сможет поехать- то он обязан передать свой голос, также документально это подтвердив. Но это может быть единичные случаи. Это вовсе не значит, что один человек будет голосовать за всю область или за несколько областей. Руководители ответственны за явку делегатов. И если такой явки нет-то о какой конференции может идти речь. И это задача председателя РК Лиги и её членов - не допустить нарушения Устава. Значить члены ревкомисии обязаны быть в Одессе на так званой конференции.

 

С уважением. Железняк Николай Григорьевич (UT4IV), председатель Общественной Организации «Радиоклуб Эврика». Город Красноармейск, Донецкая область.

 

 

Президенту ЛРУ

В.В.Грищенко

 

Колективна заява

 

Шановний Володимир Володимирович! Ознайомившись з  повідомленням від 28 липня 2014 року про те, що рішенням Виконкому ЛРУ встановлено дату проведення планової звітно-виборчої конференції організації 6-7 вересня, попередньо в смт.Затока, Одеської області, хочемо звернути Вашу увагу на ту обставину, що дата та місце проведення конференції вибрані абсолютно не логічно, враховуючи те, що:

- По-перше в країні відбуваються воєнні дії і найбільш чисельні регіональні організації (Донецька та Луганська) не зможуть визначитись та надіслати своїх представників;

- По-друге, регіон проведення конференції (Одеська область) знаходиться в зоні ризику сепаратистських дій, та на значній відстані від інших регіонів.

Виходячи з викладеного існує можливість відсутності кворуму необхідного для легітимного проведення конференції. І якщо такий кворум, а також процес голосування буде організовано тим же шляхом, як і  на Раді ЛРУ 2013 року в Затоці, то членами ЛРУ в подальшому буде ініційовано юридичну процедуру скасування нелегітимних рішень.

Враховуючи вищевикладене вимагаємо перенести дату проведення конференції, по аналогії з попередніми заходами, на грудень місяць 2014 року (можливо 6-7 грудня). Є певна надія що до того часу в Донецькій та Луганській області буде відновлено конституційний порядок. Окрім того, місцем проведення конференції  потрібно вибрати центр України місто Київ, куди без проблем зможуть дістатись усі делегати для участі в заході. Організацію проведення (поселення, залу) конференції згодні взяти на себе київські радіоаматори.

 

Колективну заяву підписали в режимі голосування

по електронній пошті наступні члени ЛРУ:

В.Бобров, ut3uv (Київський радіоклуб);

А.Філіппов, ut4nz (віце-президент ЛРУ);

О.Бала, UT7GZ (віце-президент ЛРУ, голова Херсонського ОВ ЛРУ );

М.Іванчихін, UR8UA (віце-президент ЛРУ);

А.Помазов, UR3LTD (голова комитету КВI ЛРУ);

Ю.Маліновський, UT5UO (голова комітету по роботі з молоддю);

І.Л.Зельдін, ur5lcv (голова ХООР);

М.Панченко, UX7LQ (Харківське Товариство Друзів Радіо);

О.І.Бунаков, ur5lf (член ради спілки „Радіохвиля”);

А.Дубінкін, ut5za (голова радіоклубу „Миколаїв”);

О.Кривенький, us0ak (зам.голови Сумського ОВ ЛРУ);

П.Тарасович ut1ky, (голова Рівненського ОВ ЛРУ );

І.Доскоч, UR5WD (Голова Львівського ОВ ЛРУ);

В.Андриюк, UR5QU (Голова Запорожського ОВ ЛРУ);

С.Василенко, UR7UD (голова Київського ОВ ЛРУ);

Кузнецов В.Т. US0SU (голова Івано-Франківського ОВ ЛРУ); 

Гусаревич Ю.М. UT3XX (голова Житомирського ОВ ЛРУ);
Пашкевич М.О. UT4PR (голова Волинського ОВ ЛРУ);

Б.Чиж, UY5BC, (голова Тернопільськго ОВ ЛРУ);

В.Новицький, US7IO (голова р/к „Діапазон”);

С.Макаров, UX7IA (голова оргкомитету ОЗЧУ);

  С.Бондаренко, US3IZ (голова радиоклубу "АРГО");

В.Мельничук, UT3IW (голова радиоклубу "Радіоаматор");

М.Железняк, UT4IV (голова радіоклубу „Еврика”);
В.Сміян, UR7QM (президент Мелітопольского р/к "73!");
В.Латышенко, UY5ZZ (голова коллективного члена
ЛРУ "Український Контест Клуб";
В.Яковлєв, (голова ради колективного члена ЛРУ рк „Волна”;

В.Пащенко,UT2UQ (м.Київ);

В.Степаненко, UZ1RR (Український радіопортал).

В,П.Марценюк, ut8nv (член комітету КВІ ЛРУ,

член ради Вінницького ОВ ЛРУ, газета „Радіоінформ”).

 

 

 

На днях в форуме Совета ЛРУ появилось информационное сообщение следующего содержания:

 

=На заседании Совета ЛРУ в 2013 году было определено место проведения очередной отчетно-выборной конференции ЛРУ в  поселке Затока Одесской области в сентябре 2014 года. Решением Исполкома ЛРУ установлено время проведения конференции - 6 и 7 сентября 2014 года. В ближайшее время будет оглашена подробная информация о месте и условиях проведения заседания, а также дополнительная информация и материалы по проведению конференции. Просьба ко всем руководителям областных отделений подготовить все необходимые документы для участия в работе конференции. До встречи! 73! Vlad UT0FT, 28 Jul 2014. =

 

Витримки з Статуту

Норма представництва на наступну конференцiю встановлюється поточною конференцiєю ЛРУ. Вiд кожного обласного (АР Крим, м.м.Київ та Севастополь) вiддiлення ЛРУ одним делегатом є голова (президент) обласного (АР Крим, м.м.Київ та Севастополь) вiддiлення ЛРУ. Iншi делегати вiд обласних (АР Крим, м.м. Київ та Севастополь) вiддiлень обираються на загальних зборах (конференцiях) згiдно встановленої норми представництва. При цьому обов'язково повинно забезпечуватись представництво на конференцiї ЛРУ вiд кожної регiональної органiзацiї радiоаматорiв, створеної в рамках обласного (АР Крим, м.м. Київ та Севастополь) вiддiлення (якщо чисельнiсть вiдповiдає нормi представництва на конференцiю ЛРУ).

 Статус делегата конференцiї ЛРУ отримують члени Виконкому ЛРУ, голови комiтетiв та комiсiй ЛРУ, члени ревiзiйної комiсiї ЛРУ, керiвник бюро обміну радіоаматорськими листiвками-пiдтвердженнями (QSL-бюро ЛРУ), керівник офiцiйного друкованого органу ЛРУ, начальник ЦСТРК ТСО України, якщо вони не обранi делегатами вiд обласних (АР Крим, м.м.Київ та Севастополь) вiддiлень ЛРУ.

В роботi конференцiї ЛРУ можуть приймати участь представники колективних членiв ЛРУ (по одному вiд кожного) з правом дорадчого голосу. Конференцiя ЛРУ є правомочною, якщо в її роботi бере участь не менше 2/3 делегатiв, якi представляють бiльшiсть обласних (АР Крим,  м.м. Київ та Севастополь) вiддiлень ЛРУ.

Рiшення конференцiї ЛРУ по питаннях внесення змiн та доповнень до Статуту ЛРУ є чинними, якщо вони прийнятi бiльш нiж 3/4 голосiв присутнiх делегатiв. Рiшення конференцiї ЛРУ по iнших питаннях є чинними, якщо вони прийнятi бiльш нiж половиною голосiв присутнiх делегатiв.  Час проведення наступної конференцiї ЛРУ визначається на попереднiй.

Состав делегатов формируется следующим образом. В него входят члены исполкома, председатели комитетов и комиссий (ревизионная комиссия в полном составе) плюс делегаты от региональных организаций согласно норме представительства.

 

ИСПОЛКОМ:

Президент ЛРУ - UT0FT, Грищенко Владимир Владимирович, тел. +38048-7952515, e-mail: ut0ft@i.ua тел. моб. +38-050-552-25-51

 

Первый вице-президент ЛРУ - UT1IR, Погоржельский Вадим Леонидович, e-mail: ut1ir@netlux.org тел. моб. 067-620-82-52

 

Вице-президент ЛРУ (правовые вопросы) - UT4NZ, Филиппов Александр Евгеньевич, e-mail: ut4nz@ukr.net тел. моб. 050-313-25-68

 

Вице-президент ЛРУ (СРП) - UR8UA, Иванчихин Николай Олегович, e-mail: nicko.55@bigmir.net тел. моб. 050-64128-42

Вице-президент ЛРУ (работа с молодежью) - UT7GZ, Бала Александр Владимирович, e-mail: ur6gwz@rambler.ru тел. моб. 050-396-21-44

 

Председатель УКВ-комитета - UY0UP, Шевчук Игорь Павлович, e-mail: uy0up@ukr.net тел. моб. 067-230-85-27

 

Председатель КВ-комитета - UT8IO, Овчаренко Николай Михайлович , e-mail: ut8io@ya.ru тел. моб. 067-621-17-72

 

Секретарь исполкома ЛРУ - UT5XA, Бех Валентина Николаевна, e-mail: ut5xa@ukr.net тел. моб. 095-32774-98, 067-723-60-87

 

Комитет по спортивной радиопеленгации - Великанова Надежда Леоновна. UT5UTZ velikanov@ukrpost.net тел./факс д.(044)5476015 а/с 30, Київ, 02217сайт - www.ukraine.ardf.ru

 

Комитет по работе с молодежью Председатель: UT5UO, Малиновский Юрий Михайлович, E-mail: ut5uo@ukr.net
тел. +38066-3650320, + 38093-5649973

 

Комитет по работе с ветеранами и инвалидами Председатель - UR3LTD, Помазов Андрей Вячеславович,E-mail: UR3LTD@mail.ru Тлф. +38050-5898909 а/с 551, Харкiв-103, 61103

 

Дипломный комитет Председатель UT4EK, Сенчуров Александр Николаевич, E-mail: ut4ek@ukr.net

 

Коллегия судей по радиоспорту . Голова колегії суддів - Ігнатов Георгій Сергійович, UT1HT, СНК, krs@model.poltava.ua , тел. моб.067-535-01-21

 

QSL бюро Нач.ЩСЛ-бюро - UT5XA, Бех Валентина Николаевна E-mail: ut5xa@ukr.net дом.тлф +380412-245408 моб. +38067-7236087 а/с 32, Житомир, 10014

 

Спортивный комитет Председатель: Игорь Дмитриевич Сериков, UT7QF, МСУМК, e-mail: ut7qf@ukrpost.ua тел 050-341-77-64, 098-564-11-10

 

Технический комітет Технический комитет - UR8IN, Поспелов Сергей Владимирович, E-mail: ur8in@ukr.net

 

Ревизионная комиссия Голова РК: Гострий Микола Васильович, UT5UT  а/с 122, Київ, 02095 e-mail: ut5ut@ukr.net 067-4453104 068-2327388 Skype: nikgos

Члени комісії:

1. Вотінов Володимир Григорович, UR6CW

2. Журавльов Євгеній Анатолійович, UR5ICK

3. Семенюк Олександр Феліксович, UT7XM

4. Ступін Анатолій Анатолійович, UR5UI

 

Исполком, комитеты и комиссии: 21 делегат. Бех там фигурирует в двух ипостасях, что явно исключено т.е. должно быть 20 делегатов.

 

Исходя из размещенного на сайте ЛРУ списка членов организации на 2014 год имеем следующее распределение голосов делегатов:

 

1. СУМСКОЕ   ОО  ЛРУ                   A 98        1 + 1 = 2

2. ТЕРНОПОЛЬСКОЕ                      B 39        1 + 0 = 1

3. ЧЕРКАССКОЕ  ОО  ЛРУ             C 76        1 + 1 = 2

4. ЗАКАРПАТСКОЕ  ОО  ЛРУ                     D   0

5. ДНЕПРОПЕТРОВСКОЕ               E                        251      1 + 5 = 6

6. ОДЕССКОЕ  ОО ЛРУ                  F              94        1 + 1 = 2

7. ХЕРСОНСКОЕ  ОО  ЛРУ            G            16        1 + 0 = 1

8. Полтавское ОО ЛРУ                     H            52        1 + 1 = 2

9. ДОНЕЦКОЕ   ОО   ЛРУ                I             348      1 + 6 = 7

10. ОО  ЛРУ  АР КРЫМ                   J              51        1 + 1 = 2

11. Город Севаcтополь                   J              5          1 + 0 = 1

12. РОВЕНСКОЕ   ОО  ЛРУ            K 43        1 + 0 = 1

13. ХАРЬКОВСКОЕ  ОО ЛРУ           L                      275      1 + 5 = 6

14. ЛУГАНСКОЕ   ОО   ЛРУ            M            200      1 + 4 = 5

15. ВИННИЦКОЕ   ОО   ЛРУ           N 94        1 + 1 = 2

16. ВОЛЫНСКОЕ    ОО    ЛРУ         P            37        1 + 0 = 1

17. ЗАПОРОЖСКОЕ ОО  ЛРУ         Q           218      1 + 4 = 5

18. ЧЕРНИГОВСКОЕ ОО ЛРУ         R           75        1 + 1 = 2

19. ИВАНО-ФРАНКОВСКОЕ            S           1          1  ?

20. ХМЕЛЬНИЦКОЕ ОО  ЛРУ                     T             48        1 + 0 = 1

21. г. КИЕВ    И  ОБЛАСТЬ              U 197       1+ 3 = 4

22. КИРОВОГРАДСКОЕ ОО            V                      129       1+ 2 = 3

23. ЛЬВОВСКОЕ  ОО  ЛРУ             W            82         1 +1 = 2

24. ЖИТОМИРСКОЕ  ОО ЛРУ          X          74         1 + 1 = 2

25. ЧЕРНОВИЦКОЕ  ОО  ЛРУ           Y          52         1 + 1 = 2

26. НИКОЛАЕВСКОЕ ОО ЛРУ           Z          160       1 + 3 = 4

   Всего  2715                                                                        66

 

Итого должно быть делегатов: 66 + 20 = 86 делегатов.

 

Минимально необходимый кворум: 58 делегатов.

 

По расчетам Исполкома от областей должно быть 73 делегата. Расчет базируется на среднеарифметическом количестве членов ЛРУ от областей. В то же время, участие Харьковской, Львовской и Винницкой областей там учтено частично. Тогда 73 + 20 = 93. Кворум в 2/3 составляет 62 делегата.

 

 

 

 

Куда же движется ЛРУ?!

 

В ответ на предложение председателя Ревизионной комиссии ЛРУ Н.Гострого (ut5ut) подготовлено исковое заявление к президенту ЛРУ об отмене решения Совета 14-15 сентября 2013 года в Затоке, в связи с его принятием с помощью фальсифицированных доверенностей. Исковое заявление отослано 30 мая 2014 года на электронный адрес UT5UT. По истечении трех дней UT5UT сообщил, что ему нужно время для обдумывания и получения консультаций коллег (по состоянию на 10 августа – иск не подан).   В то же время, есть информация, что уже определено время проведения отчетно-выборной конференции ЛРУ в Затоке (6-7 сентября – осталось меньше одного месяца!!!). Ситуация в ЛРУ почти патовая, или, как выразилась ИО Президента ЛРУ, наблюдается «полнейший цугцванг». И это действительно так.

                                                                                                                    Инфо UT8NV.

 

Мнение председателя РК ЛРУ

Уважаемые друзья, коллеги! В виду вынужденного тайм-аута только сегодня перечитал дискуссию по поводу внеочередной Конференции ЛРУ.  В целом, считаю состоявшийся обмен мнениями полезным. Позиция ИГ в этом вопросе достаточно  аргументировано  и подробно изложена в постах актива ИГ Зельдина И.Л. (17 и 18 мая) и Пащенко В.И. (18; 19; 20 мая), а также Токаря Игоря (18 мая). Я, как член ИГ, полностью разделяю мнения своих коллег по ИГ. Что-либо  существенное добавить по этому поводу вряд-ли смогу.

Каждый из нас, живущих в Украине, является заложником той политической ситуации, которая сложилась за последние полгода. Не учитывать реалии сегодняшнего дня мы не вправе и, исходя из этого, должны принимать взвешенные и ответственные решения. Призывы идти в атаку имея в подсумке (магазине) пару патронов - это сродни авантюре. Эмоции в данном случае - плохой помощник! И прежде чем обвинять ИГ и И.Л.Зельдина в бездействии, лучше обратится к статистике.

На сегодняшний день в РК имеется несколько (!!!) письменных заявлений от членов ЛРУ о проведении внеочередной Конференции. А где же остальные восемь сотен подписей (заявлений) от членов ЛРУ, необходимые для принятия решения о созыве внеочередной конференции, в соответствии с Уставом ЛРУ? Пассивность и пофигизм, слабая работа в областных и региональных отделениях - вот главная проблема в работе ЛРУ.

О руководстве я уже не говорю. Невзрачная имитация деятельности сопряженная с грубейшими нарушениями Устава ЛРУ - это стиль работы нынешнего руководства. Не смотря на то, что перспективы судебных разбирательств очень туманны в силу многих обстоятельств, они не исключаются. Здесь наскоком мало чего можно добиться. В виде контрпредложения обращаюсь к В.П.Марценюку - Вы можете конкретно помочь в юридическом сопровождении судебного иска? Если да, то мы можем обсудить этот вопрос в частном порядке.

Я поддерживаю позицию актива ИГ В.И.Пащенко и И.Л.Зельдина относительно главных задач на сегодняшний день:

1. Формирование команды готовой возглавить обновлённую ЛРУ;

2. Членам Совета ЛРУ провести протокольным решением место проведения следующей Конференции - Киев (Харьков);

.3. Подготовить документальное  обеспечение по созданию ГС  ЛРУ, в соответствии с новым Законом Украины об общественных организациях.

С уважением и 73, Николай Гострый, UT5UT.

 

О конференциях ЛРУ и не только

Валерий Марценюк, UT8NV

Как известно из моих предыдущих публикаций на Украинском радиопортале и в газете «Радиоинформ» конец 2013 и начало 2014 года ознаменовалось целым рядом заявлений радиолюбительских организаций с требованием провести внеочерендную конференцию ЛРУ. В этих заявлениях недоверие президенту ЛРУ Грищенко UT0FT и Исполкому ЛРУ выразили: Киевское областное отделение ЛРУ; Белоцерковский радиоклуб; радиоклуб "Эврика" Донецкая область; Сумское отделение ЛРУ; Львовский клуб КК; Радиоклуб "Николаев"; Совет радиоклуба «Волна»; Совет Винницкого ОО ЛРУ; Запорожское ОО ЛРУ; Мелитопольский  радиоклуб «73!»; Чугуевский Союз радиолюбителей «Радиохвыля»; Ассоциация радиолюбителей «Общество Друзей Радио» г. Харьков; ХООР г. Харьков. В дальнейшем организовалось несколько инициативных групп, которые взялись за подготовку внеочередной конференции. Эта конференция должна была бы решить задачу правовой и организационной подготовки мероприятия. Эти несколько инициативных групп со временем объединились в одну, организационный протокол, которой от 10 апреля 2014 года был опубликован на портале и в №8 газеты..

К сожалению, как один из членов инициативной группы, вынужден констатировать, что эффективность работы такой группы оказалась близкой к нулю. Так алгоритм ее работы, предложенный мной в публикации  «О протестном майдане в ЛРУ», был отклонен координационным советом ИГ (председатель И.Зельдин, ur5lcv, члены Н.Гострый, ut5ut, В.Пащенко, ut2uq).  В моем алгоритме предлагалось:

1. Учредить инициативную группу по подготовке внеочередной конференции;

2. Избрать ее координатора, которому поручить вопросы взамодействия с Исполкомом, согласование даты и места проведения конференции, подготовку повестки дня;

3. Направить Исполкому (заказной почтой с уведомлением о вручении) официальные протоколы организаций (членов инициативной группы) с указанием количества членов ЛРУ;

4. Предоставить Исполкому время (например, месяц) для принятия Советом определенного Решения (заочное голосование по электронной почте);

5. В случае не принятия Решения, либо отказе от проведения внеочередной конференции организовать такое проведение силами инициативной группы.

Однако Координационный Совет ИГ предложил, вместо использования протоколов организаций, перейти к использованию индивидуальных заявлений от членов ЛРУ. В связи с этим срок проведения конференции вместо первого квартала автоматически переместился на май 2014 года. Учитывая тот момент, что первичный учет членов ЛРУ в организации практически отсутствует (как отсутствуют и официальные сведения о действующих членах) я обратил внимание координаторов ИГ на не реальность такого подхода, выражающегося еще и в сложности собрать необходимое (и по факту не известное) количество заявлений  в ограниченное время. Мои опасения, к сожалению, подтвердились и на данный момент времени председатель Координационного совета ИГ И.Зельдин (UR5LCV) довел к сведению членов группы, что внеочередной конференции ЛРУ не будет.

Таким  образом, надежда на изменение ситуации в ЛРУ «почила в бозе» до следующей,  теперь уже очередной конференции. В то же время о состоянии дел в организации можно судить по последнему заявлению председателя комитета по делам ветеранов А.Помазова (UR3LTD):

 =Рассматривая свою личную работу в КВиИ в этом году, прихожу к выводу, что мне, как Председателю комитета (КВиИ) не получилось организовать работу. Не справился, хотя на это есть свои причины. Например, был принят хороший финансовый и организационный План работы КВиИ Конференцией в 2012 году - один раз, и на Совете ЛРУ в Одессе в сентябре в 2013 году - второй раз. Но всё это - "пустышка" оказалась по сути. Согласно Плана ЛРУ на КВиИ в 2013 году планировалось 2500Грн, на 2014 год тоже 2500Грн. Плюс на юбилейные мероприятия клуба "Волна" еще 2000Грн. Однако комитет от ЛРУ за всё время "руководства" Грищенко 2012-2014 - получил 350Грн. на мою карточку. И это за два года из 7000Грн?!!! Работайте в ЛРУ сами. Без меня. 73! Председатель КВиИ ЛРУ (2010-2014) Андрей Помазов UR3LTD.=

Вот такая получилась неприглядная картина в нашей национальной радиолюбительской организации. Взносы уходят в какую-то «черную дыру», а не на нужды комитетов и проведение мероприятий (например, Чемпионаты Украины, которые теперь и проводит и финансирует UCC). И многие радиолюбители это понимают, а поэтому массово выходят из организации. Так из 3 тысяч членов ЛРУ за 2013 год на 2014 год пожелали остаться в ее составе только 1650 (из информации на сайте ЛРУ по факту перечисления взносов). Изменить эту катастрофическую ситуацию можно несколькими путями:

1. Принудить Ревизионную комиссию ЛРУ все же выполнить свои обязательства, взятые на себя в протоколе №12 от 20 декабря 20123 года, где записано: «В разі не скликання позачергової Конференції ЛРУ у першому кварталі 2014 року передати звіт Ревізійної комісії разом із матеріалами проведених перевірок, які підтверджують факти порушень в діяльності ЛРУ норм чинного законодавства України та Статуту ЛРУ до правоохоронних органів» (наиболее реальным, лично мне, видится судебный иск председателя РК к президенту ЛРУ по отмене Затокских решений).  

2.   Подготовить и провести (лучше всего в Киеве, например, в декабре 2014 года) очередную отчетно-выборную конференцию с делегатам, выбранными на региональных конференциях индивидуальных членов ЛРУ (по факту нового законодательства сейчас ЛРУ зарегистрирована как «громадська организация» (ГО), которая не имеет в своем составе областных или региональных отделений); 

3. Учредить альтернативную национальную радиолюбительскую организацию, например, громадську спилку (ГС) с названием «Украинский радиолюбительский союз», которая объединит всех истинных радиолюбителей Украины, а не одних только любителей QSL-обмена.  

 

 

 

О "цугцванге" в ЛРУ

«Цугцванг — положение в шахматах, при котором любой ход игрока ведёт к ухудшению его позиции». Написать данное письмо меня подтолкнула переписка на одном из форумов, часть которой мне переслал «доброжелатель» (часть этой переписки приведена в двух предыдущих материалах В.Марценюка и Н.Гострого – примеч. редакции). Уже заканчивается май 2014 г. Но на сегодня не получены все списки членов ЛРУ, да и не оплачены еще Ивано-Франковским, Закарпатским и Полтавским ОО (кроме КРС) членские взносы. Пока Исполкомом никакие меры не принимаются, учитывая сложившуюся ситуацию в Украине. А ведь ситуация тяжелейшая, когда часть украинской территории «оттяпал старший брат», когда в нескольких областях орудуют вооруженные бандформирования, когда есть «Небесна сотня». Лишь на Житомирщине только за последнюю неделю было восемь похорон, трагически погиблих молодых солдат, которые старались навести порядок и обеспечить мир в нашем общем доме - Украине, защищая мирных граждан.

Кроме как циничными, нельзя назвать действия и выступления так называемых «активистов в радиолюбительстве», а по сути – горе-провокаторов, уверовавших в реальность осуществления ими рейдерского захвата украинской радиолюбительской организации. Один из радиолюбителей провел аналогию поступка некоторых «аматоров», с поступками в бывшем правительстве страны – «засланные казачки», которые ни одного движения не сделали в пользу ЛРУ, а только уже второй год безуспешно пытаются развалить организацию (это характеристика, в том числе,  двух первых президентов ЛРУ – прим.ред.). ГО (громадська організація) их не устраивает, да и нет поддержки «их телодвижений» от большинства активных радиолюбителей, поэтому поставлена задача – ГО ЛРУ ликвидировать, а ее правопреемником сделать ГС (спилку).

Может, еще не все знают, но в рамках реализации сценария по рейдерскому захвату ЛРУ, с «благословения» ех президента ЛРУ Н.Гострого, уволенная Советом ЛРУ с 25 декабря 2013 г. ех бухгалтер Е.Шумара, еще 22 ноября 2013 года подала исковое заявление в суд о ее якобы незаконном увольнении (ей 75 лет). Она требует восстановления на работе и возмещении морального ущерба 3 тыс. грн. Теперь Е.Шумаре показалось (или ей подсказали), что сумма морального ущерба мала и очередной суд перенесли, т.к. подан иск об увеличении суммы морального ущерба уже до 5 тыс. грн. Это при том, что при увольнении она получила заработную плату за два месяца наперед, 1200 грн – материальную помощь и еще за 4 года отпускные (отпускные недополучены за предыдущий период – прим.ред.)! Сколько ей еще нужно получить компенсации от членов нашей организации, чтоб ее мораль перестала быть ущемленной?

Как ни странно, но об этом очень осведомлен еще один активист В.Марценюк. Лично у меня все эти движения ассоциируются с донецкими сепаратистами, которые возомнили себя «народной республикой» и впереди себя выставляют женщин. Так и в данном случае – женщину преклонного возраста так называемые «спилковцы» бросили на осуществление сценария захвата организации.

Очень надеюсь, что вскоре стабилизируется ситуация в нашей стране, наступят мир и порядок.     Наряду с этим успокоятся и «радиоактивисты» из самопровозглашенной «спилки», которые уже серьезно оторвались от реальности и продолжают петь песни о том, как будут цвести сады и разливаться молочные реки в их «спилке». Несмотря на мощное давление и постоянную истерию в некоторых СМИ, ЛРУ продолжает работать.

До сегодняшнего дня не сорвано ни одно мероприятие, проведены все запланированные соревнования (силами UCC и энтузиастов – прим. ред). Работает QSL бюро. Налажена работа с бухгалтерией ЛРУ – все предъявленные счета оплачиваются своевременно (однако не финансируются комитеты – прим. ред). Оплачен членский взнос в IARU. В штаб-квартиру ЛРУ (QSL бюро) купили принтер (сканер, ксерокс) все в одном изделии. Для бюро изготовлены новые шкафы (для украинской почты). Tnx Cергею Бересневу, сейчас ищем вариант доставки их из Обухова и деньги для оплаты.

Время летит быстро, до отчетно-выборной конференции осталось чуть более трех месяцев. Руководители комитетов уже сейчас должны составлять «предварительный план работы и бюджет комитета» на 2015-й год. А если конференция отчетно-выборная, уже сейчас думайте, предлагайте активных, и, самое главное, желающих работать в комитетах и в руководстве ЛРУ.

73! ВРИО президента ЛРУ В.Бех, ut5xa.

 

ПРОТОКОЛ № 1  від 10.04.2014 року

Загальних зборів організаційної групи членів Ліги радіоаматорів України

Збори організаційної групи ЛРУ проведено за допомогою зв’язку у формі електронного листування в єдиній мережі e-mail адресів кореспондентів.

Присутні члени ЛРУ: US0AK Олександр Кривенький, US0LW Ігор Токар, US0SU Володимир Кузнєцов, UZ1RR Володимир Степаненко, UT1HT Георгій Ігнатов, UT1KY Павло Тарасович, UT2UQ Віктор Пащенко, UT3IW Віталий Мельничук, UT3UV Віктор Бобров, UT4IV Микола Желєзняк, UT4FA Олександр Когут, UT5ER Аркадій Грабарник, UT5UT Микола Гострий, UT5ZA Андрій Дубінкін, UT7XM Олександр Семенюк, UT8NV Валерій Марценюк, UR7QM Валерій Сміян, UR7UD Сергій Василенко, UR3LTD Андрій Помазов, UR5LF Олександр Бунаков, UR5WD Іван Доскоч, UX7LQ Микола Панченко, US7IO Володимир Новицький, UY5BC Борислав Чиж, UR5LCV Ігорь Зельдин.

Порядок денний:

1. Прийняття рішення про головуючого на цих зборах.

2. Прийняття рішення про визначення ініціативної групи для організації проведення позачергової Конференції ЛРУ.

3. Прийняття рішення про збір індивідуальних підписів з вимогою проведення позачергової Конференції ЛРУ.

По п.1 слухали: UT5ER А. Грабарник запропонував обрати головуючого на цих зборах організаційної групи ЛРУ члена ЛРУ UT5UT Гострого М.В., як першого Президента та засновника ЛРУ.

Виступили: UT4FA А.Когут, UT2UQ В.Пащенко підтримали пропозицію про обрання головуючим М.В.Гострого.

Ухвалили: Обрати головуючим на цих зборах організаційної групи ЛРУ члена ЛРУ Гострого М.В. Голосували: “за” – 26 “проти” – 0, “утримались” – 0. Рішення прийняте.

По п.2. слухали: UT4IV М.Желєзняка, UT8NV В.Марценюка, UR5WD І.Доскоча, UT5ZA А.Дубінкіна, UR5LCV І.Зельдіна.

Виступаючі повідомили про ініціативу клубів, колективних членів ЛРУ, обласних відділень ЛРУ Донецької, Львівської, Запорізької, Сумської, Харківської областей та окремих членів ЛРУ щодо скликання позачергової Конференції ЛРУ, пов’язаної з незадовільною роботою Виконкому ЛРУ, Президента ЛРУ, непрозорого використання членських внесків ЛРУ, перешкоджання діяльності Ревізійної Комісії. За всіма зверненнями з питання проведення позачергової Конференції ЛРУ відповіді від керівництва ЛРУ не отримані. UT5UT М.Гострий повідомив про прийняття рішення Ревізійної Комісії (протоколи № 11 від 17.12.2013 та № 12 від 20.12.2013) щодо підтримки проведення позачергової Конференції ЛРУ, відповідні рішення направлені до Президента ЛРУ та оприлюдненні на офіційному веб-сайті ЛРУ, але відповідей не надійшло.

Виступили: US0LW І.Токар, UT4FA А.Когут, які запропонували створити ініціативну групу, в яку включити всіх присутніх членів ЛРУ, а саме за списком: US0AK Олександр Кривенький, US0LW Ігорь Токар, US0SU Володимир Кузнєцов, UZ1RR Володимир Степаненко, UT1HT Георгій Ігнатов, UT1KY Павло Тарасович, UT2UQ Віктор Пащенко, UT3IW Віталий Мельничук, UT3UV Віктор Бобров, UT4IV Микола Желєзняк, UT4FA Олександр Когут, UT5ER Аркадій Грабарник, UT5UT Микола Гострый, UT5ZA Андрій Дубінкин, UT7XM Олександр Семенюк, UT8NV Валерій Марценюк, UR7QM Валерій Сміян, UR7UD Сергій Василенко, UR3LTD Андрій Помазов, UR5LF Олександр Бунаков, UR5WD Іван Доскоч, UX7LQ Микола Панченко, US7IO Володимир Новицький, UY5BC Борислав Чиж, UR5LCV Ігорь Зельдин, US8IDZ Олександр Козлов.

Ухвалили. Обрати Ініціативну групу ЛРУ з проведення позачергової Конференції ЛРУ за вищенаведеним списком. Голосували: “за” – 26, “проти” – 0. Рішення про створення Ініціативної групи прийняте.

Виступили. US7IO В.Новицький, UR5LCV І.Зельдін про необхідність створення із числа Ініціативної групи координаційної Ради у кількості 3-5 осіб, яка б координувала діяльність з питань підготовки позачергової Конференції та представляла інтереси членів ЛРУ перед керівними органами ЛРУ та Президентом ЛРУ з вимог про проведення позачергової Конференції та організації її проведення.

Ухвалили. Обрати Координаційну Раду Ініціативної групи ЛРУ з проведення позачергової Конференції ЛРУ у кількості 3-5 осіб. Голосували: “за” – 26, “проти” – 0. Рішення прийняте.

Виступили. UR5WD І.Доскоч запропонував персональний склад Координаційної Ради Ініціативної групи з проведення позачергової Конференції у складі: голова - UR5LCV І.Зельдін. члени - UT5UT М.Гострий, UT2UQ В.Пащенко.

Ухвалили. Обрати Координаційну Раду Ініціативної групи ЛРУ у складі: голова - UR5LCV І.Зельдін, члени - UT5UT М.Гострий, UT2UQ В.Пащенко. Голосували: “за” – 26, „проти” – 0. Рішення прийняте.

Слухали. UT2UQ В.Пащенко повідомив, що відповідно до вимог п.5.8. Статуту ЛРУ за вимогою не менше ніж 1/3 вiд загальної кiлькостi iндивiдуальних членів ЛРУ може бути скликана позачергова конференція ЛРУ. Теж саме підтверджено МЮ України своїм листом.

Виступили. UR3LTD А.Помазов запропонував розробити форми для збору підписів індивідуальних членів та форму особистих звернень з вимогою про проведення позачергової Конференції ЛРУ та розмістити їх в засобах масової інформації.

Ухвалили.

1. Доручити UR5LCV І.Зельдіну та UR3LTD А.Помазову розробити форми для збору підписів індивідуальних членів та форму особистих звернень з вимогою про проведення позачергової Конференції ЛРУ.

2. Доручити UZ1RR В.Степаненко та іншим членам ініціативної групи розмістити оголошення на Українському радіопорталі та в інших ЗМІ протокол та оголошення про збір підписів, форми для збору підписів індивідуальних членів та форму особистих звернень з вимогою про проведення позачергової Конференції ЛРУ.

3. Підписні листи та індивідуальні звернення направляти на адресу Ревізійної Комісії ЛРУ.

Ревізійна комісія ЛРУ, а/с 122, м.Київ, 02095/ Голосували: “за” – 26, “проти” – 0. Рішення прийняте.

                                                                         Головуючий М.В. Гострий

 

Обращение инициативной группы

Уважаемые члены ЛРУ! Для легитимного обоснования в юридических органах (Минюст, суд, другие) причин созыва внеочередной Конференции ЛРУ необходимы Ваши индивидуальные заявления. Заявление необходимо написать на имя президента ЛРУ, указав Ваши данные (ФИО, позывной, данные паспорта, адрес прописки, дату и год рождения). В заявлении Вы можете выразить свое недоверие деятельности Исполкома и требовать созыва внеочередной Конференции.

Скан копию заявления необходимо выслать электронной почтой в адрес ut5ut@ukr.net (или само заявление в конверте по адресу 21021, г.Винница, а/я 2147, Марценюку В.П.), а его оригинал передать через своих делегатов в оргкомитет Конференции. Ориентировочное время проведения внеочередной Конференции ЛРУ - май 2014 год, предположительное место проведения - Харьков. Более подробно будет сообщено позже.

Не оставайтесь равнодушными к происходящему в Лиге, не оставайтесь в стороне! От Вас и только от Вас зависит, как будет развиваться радиолюбительство в Украине, которое на данный момент сведено к карточному обмену, ставшего инструментом манипулирования в руках бездарных и нечистоплотных людей.

Инициативная группа по проведению внеочередной Конференции ЛРУ.

 

Образцы письма (рус., укр) приведены ниже.

 

Президенту ЛРУ Грищенко В.В.

Члена ЛРУ Яковлева Валерия Николаевича,

позывной UR3GI.  Паспорт №………выдан

Геническим РВ УМВС в Херсонской области

……… года. Адрес проживания: с.Ровное,

Генического района Херсонской области.

 

З А Я В Л Е Н И Е

 

В связи с неудовлетворительной работой Исполкома ЛРУ в 2013-2014 годах прошу созвать внеочередную конференцию ЛРУ, на которой деятельность руководства организации будет приведена в соответствие с требованиями Устава ЛРУ и законодательства Украины.

                                     Подпись, дата

 

Президентові ЛРУ Грищенко В.В.

Члена ЛРУ Яковлева Валерія Миколайовича,

позивний UR3GІ.  Паспорт №………виданий

Генічеським РВ УМВС у Херсонській області

……… року. Адреса проживання: с.Рівне,

Генічеського району Херсонської області.

 

З А Я В А

 

У зв'язку з незадовільною роботою Виконкому ЛРУ в 2013-2014 роках прошу скликати позачергову конференцію ЛРУ, на якій діяльність керівництва організації буде приведена у відповідність до вимог Статуту ЛРУ й законодавства України.

                                     Підпис, дата

 

 

О ситуации в ЛРУ и внеочередной конференции

В.Марценюк, ut8nv

Из информации Украинского радиопортала стало известно: «От достоверного источника, на Валентину Бех подано исковое заявление в суд.  Источник не сообщает в какой суд и кто истец. Но передает, что состоялся телефонный разговор В,Бех с подателем искового завления.  По телефону В.Бех просила отозвать исковое заявление, поданное на нее и обещала взамен выплатить за отзыв заявления 10 000 гривен".

Предложенные средства, естественно будут из взносов членов ЛРУ, а не из личного кармана г.Бех. Кроме того, стало известно о наложении на ЛРУ штрафных санкций со стороны фискальных органов, в связи с нарушениями порядка подачи отчетности за 2013 год.

Упомянутое исковое заявление подала бывший главный бухгалтер ЛРУ, в связи с не законным ее увольнением, основанным на не легитимном протоколе Совета ЛРУ в Затоке, где за соответствующее решение проголосовали фиктивные доверенности, а не члены Совета. К сожалению, это еще не то исковое заявление, которое еще в прошлом году обещался подать председатель ЛКК И.Доскоч (UR5WD), и даже не исковое заявление Ревизионной комиссии ЛРУ, которая в своем протоколе №12 от 20 декабря 20123 года записала: «В разі не скликання позачергової Конференції ЛРУ у першому кварталі 2014 року передати звіт Ревізійної комісії разом із матеріалами проведених перевірок, які підтверджують факти порушень в діяльності ЛРУ норм чинного законодавства України та Статуту ЛРУ до правоохоронних органів».

Первый квартал уже заканчивается, однако результаты взаимодействия инициативной группы по созыву внеочередной конференции с инициаторами ее проведения не очень обнадеживают. На данный момент времени (16.03.2014г.) не все инициаторы удосужились прислать выписки из протоколов своих собраний, не говоря уже об их "активном" желании участвовать в подготовке конференции. Некоторые, ссылаясь на сложную политическую обстановку, вообще предлагают конференцию не созывать.

 

Для справки об уровне открытости руководства ЛРУ: мой адрес успешно отключили от рефлектора ЛРУ, после опубликования материала "О членских взносах и внеочередной конференции".

 

 

О взносах и ЛРУ

Согласно бюджета ЛРУ на 2013 год наши радиолюбительские сборы составили 151 тысяч гривен. Согласно пректа бюджета ЛРУ на 2014 год – наши радиолюбительские сборы составят 157 тысяч гривен. Из них в бюджет ЛРУ заложено 17750 гривен затрат на QSL-бюро в 2014 году и 49750гривен в 2013 году...

Из этих средств на компенсацию отправки почты ветеранам, инвалидам и молодежным станциям выделено 1000 гривен. Однако на сегодня нет статуса ветерана ЛРУ. Возникает вопрос - кому выделены средства в размере 1000 гривен в текущем 2014 году, и на кого потрачено тех же 1000 гривен в 2013 году?!!!

Ни в прошлом, ни в этом, году Комитет ветеранов ЛРУ из бюджета ЛРУ не получил совсем ничего! Где финансирование наших запланированных программ? С каких ресурсов мы будем поддерживать мероприятия, в том числе по 200-летию Т.Шевченко?!!!

Предлагаю поддержать инициативу радиолюбительских клубов и ОО относительно срочного созыва внеочередной конференции ЛРУ. Учитывая сложившуюся ситуацию с исполнением бюджета ЛРУ предлагаю руководству областных ОО ЛРУ и клубам не перечислять, а задержать финансы радиолюбителей до письменного утвержденного отчета Ревизионной Комиссии ЛРУ за прошлые года. И это законно.

Кто видел отчет Ревизионной Комиссии ЛРУ по затратам прошлого года? Зачем ЛРУ сейчас деньги? Мало? ЛРУ финансово не просто должна нам всем! И очень много должна, даже без взносов этого года!

Друзья! Задумайтесь над тем, что мы делаем? Мы поощряем беззаконие и воровство в радиолюбительстве Украины.        

                                  Председатель КВиИ ЛРУ Андрей Помазов.

 

 

 

О работе инициативной группы

1.Собраны (пока еще не все) протоколы решений р/л организаций заявивших о необходимости проведения конференции;

2. Подготовлен проект нового устава и проводится его согласование в Минюсте:

проект можно смотреть по адресу http://radioinform.vn.ua/noviny/ustaw.html ;

3. Определяется дата (предварительно март-апрель) и место проведения конференции (предварительно Полтава, Харьков, Винница);

4. Разрабатывается повестка дня конференции (будет оглашена не позже чем за две недели до даты проведения конференции).

5. Проводится работа с региональными организациями по поддержке мероприятия.

 

Вопросы и предложения принимаются по  e-mail: walmar@ua.fm

 

 

Заявление инициативной группы  по подготовке внеочередной конференции ЛРУ

 

Прошло уже от одного до трех месяцев с момента принятия обращений ряда радиолюбительских клубов и ОО (РК "Эврика", ЛКК, РК «73», РК "Николаев", РК "Волна", ОДР, ХООР, а также  Запорожского, Сумского и Винницкого ОО ЛРУ) о необходимости  проведении в первом квартале 2014 года внеочередной конференции ЛРУ. Целью этой конференции должно стать принятие нового устава организации и соответствующая ротация ее руководства. Однако надежда на то, что эту конференцию подготовит и проведет действующий президент практически имеет нулевой уровень. Поэтому, если мы желаем не допустить дальнейшего сползания организации в хаос и беззаконие, то необходимо инициативно предпринять соответствующие шаги.

В связи с этим образовалась инициативная группа, которая приступила к решению вышеназванных задач. Мы надеемся на активное участие в работе такой группы всех руководителей вышеназванных организаций и клубов. Первым шагом такого участия должно стать безотлагательное направление официальных протоколов собраний (в 2-х экз с указанием количества членов ЛРУ) в адрес члена исполкома А.Е.Филиппова,  (его отставка пока Исполкомом официально не принята), который согласился выполнять функции координатора инициативной группы и функции взаимодействия с Исполкомом и Советом ЛРУ. 

Проведение внеочередной конференции позволит принять новый устав организации, произвести ротацию ее руководства и тем самым снять напряжение в среде ЛРУ, путем исключения необходимости перехода к правовым, но жестким, действиям Ревизионной комиссии ЛРУ, определенным в ее Протоколе №12 от 20 декабря 2014 года:  "В разі не скликання позачергової Конференції ЛРУ у першому кварталі 2014 року передати звіт Ревізійної комісії разом із матеріалами проведених перевірок, які підтверджують факти порушень в діяльності ЛРУ норм чинного законодавства України та Статуту ЛРУ до правоохоронних органів".

         

 Инициативная группа:  А.Филлиппов (ut4nz ), Н.Железняк (ut4iv ), А.Дубинкин (ut5za), В.Смиян (ur7qm ) В.Яковлев (ur3gi ), В.Степаненко (UZ1RR), В.Марценюк  (ut8nv).

 

 

Адрес для направления официальных протоколоов: 15504. Черниговская обл., Черниговский р-н, с. Старый Белоус, вул. Козацька, 6. Филиппов Александр Евгениевич.

 

  Рейтинг@Mail.ru