Передплата на 2023 рік      Шановні відвідувачі сайту і передплатники газети! Вашій увазі пропонується інформація про основні умови передплати на газету "Радіоінформ".

       Завершується передплатна компания 2023 року на газету „Радіоіинформ”. Передплата на 2023 та 2024 роки здійснюється на електронну версію газети в форматі pdf А4 12 сторінок. Газета виходить два рази в місяць. Мова видання - українська, російська (до 30 % матеріалів друкуються на мові оригіналів статей (російською). Редакційна вартість передплати електронної версії газети на рік складає орієнтовно 10 у.е. (360 грн на рік). Оплата проводиться на карточний рахунок по узгодженню через email radioinform@ua        Газета виходить два рази на місяць та містить цікаві і доступні масовому читачу новини з життя радіоаматорів, історії засобів зв'язку, новини дальнього та мобільного зв'язку, інформацію про сервіси Інтернет, а також авторські статті з радіоаматорських конструкцій.
       Не відкладайте питання передпати на останній місяць року.

      Дивитись газету:
      Система своїх не здає 1 (газета №13 за 2018 рік)
      Система своїх не здає 2 (газета №15 за 2018 рік)
       Про "пенсійний" геноцид (Радиоинформ №06 за 2018 рік)
       Іще раз про "пенсійний " геноцид (Радиоинформ №11 за 2018 рік)

       Головний редактор: кандидат технічних наук Марценюк Валерій Пантелеймонович     Додаткову інформацию можна отрмати по e-mail: radioinform@ua.fm